Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ettől tényleg lehet fogyni?

Ettől tényleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne úgy tekintsetek rám mint aki edzés és étrend nélkül akar "lustán" fogyni, mivel rendszeresen heti 4x járok edzeni és a táplálkozásomra is oda figyelek. Most nem írom le, hogy mit eszek és mit edzek mert hosszú lenne.


Nekem feltűntek érdekességek a híres testépítőktől.

Drugs Bunny, Vörös Zoli nagy hévvel beszél a táplálkozás fontosságáról amivel TELJES mértékben EGYETÉRTEK viszont nézzünk rájuk.

Koxolnak és nagy hasuk van. Én nem akarok ilyen lenni.

Tehát alapvetően nem úgy néznek ki ahogy én ki akarok nézni valamint olyan dolgot használnak amivel egyszerre lehet fogyni és izmot növelni. Ami ugye naturalba szinte lehetetlen. Most erről sem akarok vitát nyitni, hogy lehet vagy nem lehet...


Az ember alapvetően az energia minimumra törekszik így én is keresgetek olyan edzéseket, étrendeket vagy táplálékkieszítőket amik segíthetik a fogyásomat.

Tudom tudom marketing az ilyen és a legtöbbje tényleg ilyen viszont ez a dolog engem megmondom őszintén eléggé meggyőzött.


Nyilván az a hülyeség, hogy 12 kilót fogy az ember egy hónap alatt bullshit de a többi dolog hitelesnek tűnik nekem :)

De az utóbb említett dolog kb. annyira butaság mint, hogy tömegnövelésnél xtestsúly gram fehérje kell és y gram szénhidrát mivel ugye mindenkinek más az anyagcseréje.

Haverom ehet bármit nem hízik, én hizékonyabb vagyok van aki meg nem eszik szinte és hízik.

Most tuti megfognak kövezni a testépítők.

Szóval szerintetek ez mennyire működhet?


[link]



2014. nov. 19. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

A magyar testépítés kicsit arra ment rá, hogy ki a nagyobb a póló alatt, ki húz el nagyobb vonatot a fogával, ki a nagyobb strongman, alacsony testzsúrral meg nem jön úgy az izom.

Kicsit kelet-európai az egész. Kathi Béla híres motivációs videója kb mindent elmond.

A másik véglet meg a funkcionális ökörködés.


Nagy kár, hogy itthon nemigazán tudnék mondani egy profi testépítőt aki az aesthetics-es vonalat képviselné.

2014. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Össze-vissza beszélsz ember mindenről. Sajnos azt kell mondjam, hogy nem tudsz te semmit magáról a testépítésről. Vörös Zolit és Bunnyt egy kalap alá venni is óriási butaságról vall. Teljesen más életutat jár a mind a kettő. A szteroidok világáról pedig végképp semmilyen fogalmad nincsen.

Heti 4x jársz edzeni és odafigyelsz a táplálkozásodra, mégis edzéseket és étrendeket keresel, amik segítik a fogyásodat. Kíváncsi lennék milyen edzésterved és étrended van.

Az, hogy mennyi makrotápanyag kell tömegnövelésnél, vagy diétánál, az egy átlagos útmutató, ezt neked kell belőnöd, hogy neked miből mennyi kell, úgy hogy követed a tested változásait és úgy alakítasz rajtuk. Minden a táplálkozáson múlik, csak te döntöd el, hogy hogyan alakítod ki magadnak és épp fogyni, vagy pedig hízni fogsz attól.


Fogyasztószer pedig továbbra sem létezik. Mindig megjelenik valami új, amihez írnak egy szép körítést és így próbálják eladni az olyan embereknek, mint te vagy.

Itt egy cikk a témában, érdemes elolvasni. Ez az oldal is ugyan ezen az elven alapul és működik, mint a leírtakban, csak épp egy más nevű termék alatt.

[link]

2014. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az, hogy van egy véleményed oké de azt, hogy arrogáns barom módjára fogalmazod azt meg az már nem.

Nem tudok elmenni amellett a tény mellett, hogy miért kell lekezelő isten tudatban beszélned neked vagy a lifetilt szerkesztőjének?

Ha én azt mondom, hogy valaki hülye akkor én azt gondolom magamról, hogy rohadt okos vagyok.

Semmi köze nem lesz ennek a hózzászólásomnak a kérdéshez mert sokkal fontosabb dolgot említek.

Az olyan emberek miatt volt mindig is önbizalomhiányom mint te.

Ha te olyan nagyon okos vagy vagy a lifetiltes gyerek és segíteni akar akkor magyarázza úgy el a nála "primitívebb" 100as szög intelligenciájú embereknek, hogy megértsék.


Ember nálam nagyon sok helyen kivágtak a biztosítékot.

Hogy gondolod azt, hogy én mindent értek? Azért mert tudok edzeni és jól táplálkozok még nem kell feltétlen azt a konzekvenciát levonni, hogy mindent tudok az anatómiáról.

Drugs Bunny és Vörös Zoli ugyanaz. Testépítéssel foglalkoznak és mind a ketten rohadt szarul néznek ki. Amíg Vörös Zolin van azért izom addig Drugs Bunny egy full 0 ember. Drugs Bunnyról még annyi, hogy egy arrogáns s3gfej.


Mi az, hogy olyan embernek mint én?

Azt hiszed, hogy én ezeket használom?

Ugyanilyen marketinggel adják el a Scitecesek a protein porokat csak elmondom...

Azt sem tudod mi van benne mert nem látod. Maradjunk ennyiben.


Létezik olyan út ahol egyszerre tudsz zsírt leadni és izmot fejleszteni.

Nagyon nehéz mert nagyon sok múlik mind a táplálkozáson mind az edzésen.

Lokális zsírégetés nincs ez tény de helyi izomtömegnövelés van.


Az étrendemet hosszú lenne leírni.

Grammozni nem grammozok a fentebb említett ok miatt.

Az edzéstervemet is elég hosszú lenne leírni.


Csak még megjegyzem, hogy van pl az L-Karnitin. Testépítő körökben sokan fogyasztják olyan emberek akik jól esznek és jól edzenek. Akkor ők is hülyék?

Tuti van olyan dolog ami megkönnyíti, gyorsabbá teszi a fogyást.

Mért ne lehetne egy gyümölcs/növény stb. hatóanyaga?

Nem értem azt, hogy miért kell egyből felháborodni és személyeskedni.


Mielőtt még megkérdeznéd igen én ilyen érzékeny típus vagyok és már a tököm kivan az ilyen arrogáns minden tudó hülyékkel.

2014. nov. 20. 02:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Első! Nézzd meg akkor Balogh Robint.
2014. nov. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bunny legutóbb 10éve koxolt lassan már, te meg azért nem nézel ki sehogy mert segg buta vagy.
2014. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem állítottam, hogy okosabb lennék bárkinél is, csupán leírtam a véleményemet, ahogyan te is.

Viszont az különböztet meg bennünket egymástól, hogy én nem beszélek olyan dolgokról, amihez nem értek.

Nem állt szándékomban megsérteni, sajnálom, ha támadásnak vetted a hangvételét az üzenetemnek.

Viszont olyan dolgokat cáfolsz, amik évtizedek óta egyértelműek a testépítés világában és kiállsz így is a hülyeséged mellett.

Zolit régóta ismerem, tudom milyen ember és mennyi energiát fektetett és fektet a mai napig is ebbe az egészbe, sok embernek vált a példaképévé, indítva el őket így a testépítés útján. Viszont azt állítani, hogy rohadt szarul néz ki koxol és „nagy hasa” van, szerintem nem épp a hozzáértésedet tükrözi a dolgokhoz. Igaz, azt, hogy kinek mi a szép és a csúnya, mindenki döntse el maga. Viszont abban biztos vagyok, hogy sokan szeretnének olyan „szaru”l kinézni, mint a Zoli.

Bunny pedig nem testépítő, így nem is lehet összehasonlítani őket. Főleg nem azt állítani kettőjükről, hogy „ugyanaz”.

Igen, olyan embereknek adják el, mint te, akit sikerül megvezetniük. Magad is tudod, hogy miről szól az egész, de még is meggyőzött azt írtad. Nekik csak ennyi kell. Ezzel nem azt mondom, hogy te alacsonyabb lennél másoknál, csupán bedőlsz annak, aminek nem kéne.

Nem állítottam, hogy a táplálék-kiegészítők marketingje, nem a megtévesztésről szólna. Sokan összevesznek valóban mindent a reklámoknak köszönhetően, miközben az alapokkal sincsenek tisztában. Sajnos ez a világ erről szól. Viszont, ha tisztában vagy azzal, hogy neked mi kell a fejlődésedhez, akkor csak olyan kiegészítőket vásárolsz, amikre feltétlenül szükséged van és tudod, hogy milyen hatással bírnak a szervezetedre. Azért is veszed meg, mert tudod, hogy mit veszel. Ha megbízható forrásból származó terméket vásárolsz, akkor bízhatsz abban, ami benne van. Ezek bevizsgált termékek, amiknek az engedélyezését nyugodtan megkeresheted az interneten, szemben az ilyen „no name” termékekkel, mint a legtöbb fogyasztószer.

Nem állítottam, hogy nem létezik olyan termék, ami segíti valamilyen mértékben a fogyást, csupán azt, hogy nem létezik fogyasztószer. Te kérdezted: Ettől tényleg lehet fogyni? Nem, magában semmitől sem lehet fogyni. A Garciniáról is nyugodtan olvashatsz, ha rákeresel. Vehetsz megbízható forrásból is akár, ha úgy gondolod. Viszont, ha az étrend alapból nem jó, akkor hiába veszel bármit is, nem fog érni semmit sem. Ezért is lettem volna kíváncsi az étrendedre.

Azt a pénzt, amit ilyenekre fordítanál, költhetnéd normális élelmiszere is akár.

A lifetiltes „gyerek” cikke pedig teljesen helytálló, akármilyen stílusban is beszél. Nem a stílus a lényeg, hanem a mondanivaló, ami alatta van.

Én rengeteget kerestem a témában régen az ilyen elven működő oldalakról, mint ezek, segítve ezzel az embereket, hogy ne dőljenek be mindennek, ami kicsit is jól hangzik.

Ez az oldal ugyan olyan átverésen alapul. Tudnék írni egy cikket róla, de hadd ne kelljen.

Az általad mutatott termék rendelésénél az oldalon Csilla sikertörténetét olvashatod, aki valójában Jennifer lehet. De meg tudnám keresni a többi kamu embert is neked, de ha ez neked továbbra is hihető történet, bizalmat szavazol a terméknek és rendelni akarsz, akkor sajna nem tudok mit tenni. Azt már neked kell eldöntened, hogy kinek hiszel és mit kezdesz a saját pénzeddel.

[link]

[link]

2014. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudkj, de tévúton jársz. Ez hatalmas parasztvakítás. Amelyik termékről azt állítják, hogy 12 kilót fogysz tőle havonta, nulla ráforítással, pusztán azzal, hogy szeded, az mind kamu.

Biztos vannak olyan gyümölcsök amik gyorsítják az anyagcserét, de azért nem kell olyan messzire menni. Ezt állítják pl. az ananászról és a citromról is, de önmagukban ezek se érnek cart se. Szálkásító diéta és mozgás mellett biztos használ valamennyit, de nem ezen múlik a siker.

2014. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: az, hogy valaki szálkásít, az nem azt jelenti, hogy egyszerre izmosodik és fogy!!!!
2014. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez kész.


Ha nem látod át, hogy mekkora egy kamu sz4r oldalt küldtél át, de közben meg penge l felépített érvekkel bizonygatod, hogy te mekkora nagy összefüggésekre jöttél rá a testépítésben, akkor nem tudok rád mit mondani. Túlgondoltad a dolgokat, pedig egyszerűek lennének, csak egy kis akaraterő is kell hozzá.


"Haverom ehet bármit nem hízik, én hizékonyabb vagyok van aki meg nem eszik szinte és hízik. " azta. Nos igen, egyes emberek nehezebben kerülnek kalóriapluszba, mint mások, más az izomépítési, zsírraktározási készségük, stb. Általában erre vonatkozik, hogy a tömegnövelő étrendben a ch mennyiségét mindenki magának lövi be. Semmi újra nem jöttél rá. A meghatározott gramm egy nagyjából irányt mutató séma, nem foggal körömmel követendő dolog. Meg van szabva, hogy az emberek sokaságát alapul véve 1,5-2,5 g/ttkg fehérje azért szükséges a fejlődéshez. Megint nem mondtál semmi újat. Vagy ha szerinted butaság, akkor építs testet 0,5g/ttkg fehérjével, majd meglátod, milyen jól fog menni.

2014. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!