Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés lánynak?

Tömegelés lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

kb. fél éve edzek keményen és kb3,5g-ral kezdtem most már kb 4g nál tartok de még mindig nem az igazi a tömegelés és nyárra szálkásítani akarok amivel nem lesz gond mert elég vékonyka ként kezdtem.

Szerintetek emeljem 4,5-re a CH-t?



És még az lenne a kérdésem h a pasik kb. hány g-ot CH-t esznek tömegegnöveléskor testkilogrammonként?


2014. nov. 23. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
mármint h g ch/tskg?
2014. nov. 23. 15:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Én tudok tömegelni 3-4g x ttkg ch-val is, de az ektomorfok simán beviszik a 6-8g x ttkg ch-t is. Lányoknál általában elég a 4g x ttkg ch, de persze itt is igaz az, hogy genetikafüggő. Ha nem jön a tömeg, akkor emelheted.

A fehérje megvan nálad 2g x ttkg és a zsír:1g x ttkg. Mert ezek is fontosak, sőt!

2014. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fehérje igen a zsírt nem tudom

leginkább kókuszzsírt viszek be ill. szoktam enni sajtot meg tojássárgát ugye abból is van plusz zsír.

lenmagolajat kéne nyomjak de nem visz rá a lélek :S

2014. nov. 23. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig ahhoz, hogy kalória pluszban legyél fontos, hogy meglegyen a zsírmennyiség is. Így nem kell annyi ch, már csak azért sem, mert ugye a zsírokban több mint kétszer annyi van.
2014. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

énis lány vagyok és én 4,5tel tömegelek :)

sajnos a zsír nekem sincs sokszor meg, de most próbálom csökkenteni a ch-t és emelni a zsírt.

2014. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Hogy-hogy nincs meg neked elég zsír? Nekem épp mindig az szokott kicsit sok lenni :D Én is tömegelek most.

2014. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát általában reggel zabkását eszek fehérjével, nap közben csirkét barnarizzsel meg zöldségekkel, edzés után fehérjét szőlőcukorral, este, edzés után megint csirkét, lefekvés előtt meg túrót.. ebben alig van zsír, max ilyen 20-30 gramm. de most elkezdtem tojást meg magokat enni hogy meglegyen legalább az 50-60 gramm zsír
2014. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!