Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor fogok először észrevenni...

Mikor fogok először észrevenni változásokat a testemen?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete elkezdtem áttérni egy job életmódra. Egészségesen (tisztán) étkezem, és rendszeresen járok edzőterembe mozogni (20 perc kardió, 40-50 perc izomgyakorlatok, levezetésképp 10-15 perc kardió. Ez így jó?) Mióta csinálom, ügyelek a kalóriabevitelre is, hogy mindig kevesebb legyen az elfogyasztott, mint amennyit elégetek (kb 1200 most a kalóriabevitelem). Egy kilót leadtam már, és erre nagyon büszke vagyok, mert hiába csak egy kiló, de megdolgoztam érte. 167 cm, 66 kiló vagyok, célom az 54-55. Mikorra érhetem el kemény munkával? Mikor fogom látni az első eredményeket? (csak kíváncsi vagyok, az elszántságom töretlen)

2014. nov. 24. 11:07
 1/7 A kérdező kommentje:
*jobb
2014. nov. 24. 11:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Zsírból heti 0.5-1 kilót tudsz leadni, ha tényleg jó a diétád. A fehérjebeviteled legyen meg nálad 120- 130 g naponta, hogy ne veszíts izmot. A több kardiót súlyzós utánra tedd.
2014. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egy honapban olyan 3-4 kilo leadasa lehetseges, de a te sulyoddal inkabb legyen 2-3.


Azaz realisan nezve 3-4 honap alatt elerheted a vagyott sulyt.

2014. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 24. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én fölöslegesnek tartom az edzés előtti kardiót, meg egyébként is ma már azt se lehet tudni mit értenek kardió alatt!?!!? a legtöbb ember az aerob edzésre mondja hogy kardió na mindegy... Szerintem elég egy alapos bemelegítés, egy kemény súlyzós edzés után mondjuk 45-50 perc kardió (aerob). Ja és én pl. kalóriát nem is számolok csak azt hogy milyen fehérjét szénhidrátot és zsírokat viszek be a szervezetembe és természetesen azt hogy ezekből mennyit.
2014. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tűzz ki magad elé egy kicsit hosszabb időtávot, mondjuk fél évet. Úgy is lesz karácsony, szilveszter, lesz kiesés időben is, plusz ez a 2 hét nem kedvez az edzésnek. Mire jön a jó idő, (április-május) biztosan eléred, ha kitartó vagy és keményen edzel.
2014. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem tartom feleslegesnek előtte, mert kicsit átmozgat, megizzaszt, bemelegít, és jól is esik. Nagyjából én is úgy gondoltam, hogy fél év alatt fogom elérni, de nem szeretném abbahagyni ezt az életmódot akkor sem, mert szeretném tartani a formámat, és azt vettem észre magamon, hogy sokkal jobb a közérzetem, jobban érzem magam, vidámabb vagyok és napról napra jobban esik mozogni :)
2014. nov. 25. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!