Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok úgy lefogyni...

Hogyan tudok úgy lefogyni hogy megmaradjanak az izmaim?

Figyelt kérdés
7 éve kondizom komolyabban.120 kg vagyok, 28 éves s 195 cm.kb 5-10 kg súlyfelesleg van rajtam.Ezt hogy adjam le ugy hogy megmaradjon az izomzatom?Mit változtassak eddzésemen,étrendemen?

2014. nov. 24. 21:01
 1/7 anonim válasza:
6%
Jaj meg egy idiota aki elolvasta a sargakapszulat es azt KEPZELI hogy az izmot lebontjuk XD
2014. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magas fehérjebevitellel, lassabb fogyással, aminosavak bevitelével pluszban a kiszámolt kaja mellé. Ennyi az okosság. A nagy súlyos edzés maradjon.
2014. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Osynho ***** válasza:
Megsérült a vállam májusban, nem tudok edzeni, a táplálkozásom se a régi. Azóta meghíztam, miközben csökkent a súlyom. Vagy csontból, vagy izomból veszítettem. Szerinted melyik lehet? ;-)
2014. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 1

Biológia 1-es!

2014. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Wanor?
2014. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csiß ***** válasza:
7 éve kondizol komolyabban és nem tudod hogy lehet izom vesztés nélkül fogyni? Jó komolyan kondizhatsz..
2014. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tyler913 ***** válasza:

Hát ha naturál vagy 120 kg 195 centis magasság mellé,akkor az a felesleg bizony lesz 20-25 kiló is,bár kérdés,hogy meddig akarsz fogyni.


Én a lassú diétát javaslom. Az edzés maradjon ugyanaz,ugyanolyan súlyokkal,miközben csökkentsd a zsírt és a szénhidrátot. Hogy mennyire,az egyéntől függ. Nálam pl. 3 tskg-nál kezdődött egy lassú zsírvesztési folyamat,amit aztán fokozatosan tovább kellett csökkentenem 2,7-re. Zsírból meg 0,5 g/tskg körül fogyasztok. Lehet,hogy ennél neked több,vagy akár kevesebb kell,ezt egyénileg ajánlott kitapasztalni. A lényeg,hogy ne csökkentsd le a ch-t radikálisan.


Közben meg kezdj el aerob edzést végezni,heti 3-4x legalább. Ha ezt megcsinálod,ugyan nem fogsz rohamtempóban fogyni,de jó eséllyel minimális izomvesztés mellett,tartósan lefogyhatsz.

2014. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!