Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék gyorsan lefogyni...

Hogyan tudnék gyorsan lefogyni és izmot is növeszteni közben?

Figyelt kérdés
Sajnos testnevelésben nem jeleskedem.Egy edzésprogramra és étkezési listára lenne szükségem.16 éves,70 kg,185 cm magas vagyok.És még hogy a protein fehérjék hogy segítenének?

2014. nov. 12. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, de 185cm vagy és 70KG. Nem hiszem, hogy nagyon fogynod kellene, de persze nem tudhatom.

Amúgy olvasd el a sárga kapszulát.

2014. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre nem lehet izmot növeszteni és fogyni.

Esetleg az első 1-2 hónapban, de akkor is inkább csak tónusosabbá (ha szálkásítasz) válik az izom és egyesek erre mondják az izmosodást.


Edzésprogram: Otthon/kondi parkban vagy konditeremben?

Étrend: Sárga Kapszula c. könyvek + [link] (alul van "Tovább" gomb is)


A fehérje és a protein ugyan az csak más nyelven.

2014. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan lefogyni és izmot növeszteni. Évek elhanyagolt munkáját akarod egy csettintéssel helyrehozni? Válts életmódot, olvasgass, tanulj.
2014. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70 kiloból 185 magas létedre mit akarsz lefogyni? Ez így sem valami sok...
2014. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki válaszolt a kérdésemre!Annak aki meg csak letudja hülyézni az embert annak mondanám hogy a gyakorikerdese.hu-t arra találták ki hogy kérdéseket tegyenek fel rajta és nem azért hogy kiírja azt hogy keresd meg google-on.Egyébként utánanéztem csak 1000000000000 találatom volt és így könnyebb volt!
2014. nov. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!