Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves picit dagi srác...

15 éves picit dagi srác vagyok. Van spórolt pénzem: 130. 000 Huf. Szerintetek milyen edzőgépet/gépeket vvegyek? Több értelmét látom mint egy telefonnak vagy hasonló elektronikai eszköznek. Ne gyertek azzal hogy káros. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Mellesleg valószínű hogy rendészeti suliba megyek tovább.

2014. nov. 25. 23:38
1 2
 1/20 anonim válasza:
45%
Semmilyet. Járj el terembe, ott többen vannak, segítenek stb. Ne otthon akarj gyúrni.
2014. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenáron otthon akarsz edzeni, akkor vegyél egy fekvepadot és kézisúlyzókat. Ennyi kezdetben bőven elég. Ha később is komolyan gondolod, akkor bővítheted a "gépparkot"


Jófogáson vagy olx-en 30 körül simán van pad súlyokkal együtt. A többi pénzed meg megmarad :-)

2014. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
edzőgép nélkül is le tudsz fogyni, felülések, fekvőtámaszok, kocogás és egészséges táplálkozás csodákra képesek
2014. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszoka. Az a helyzet hogy én fekvőtámaszozni utálok. Nem a nehézséggel van a baj, hanem azzal hogy 90.fokban fekszek.. és rossz a közérzetem.. xd
2014. nov. 26. 00:11
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Hát az a jó,ha kicsit dagi srác vagy! Én full vékony voltam,és nehéz volt látványos eredményt elérnem! Ha te tényleg csak kicsit vagy dagi akkor azt könynedén átalakíthatod izommá! Próbáld ki a Fegyencedzés!!! Nézz utána nem kell hozzá semmit se venni,én is ez tolom már 16 éves korom óta (Már 3 éve és bevált) Ehez igazából kitartás kell,de ha van egy ösztönzésed hogy rendészeti suliba akarsz járni akkor jobban fog menni! DE ha nem buktál akkor te most 8-os vagy,szóval húzz bele,mert nem soká itt a felvételi (Estére egyél egy kis párolt zöldséget,ez is segíteni fog) (PL borsó,répa meg hozzá amit szeretsz) Én nekem is volt ösztönzésem hogy 18 éves koromra meglegyen az a kondim hogy beléphessek a MagyarHonvédségbe és így könnyebb is volt csinálni! Azóta már sikeresen túl vagyok a vizsgákon,és ha minden igaz 20 éves koromra ki is mehetek Afganisztánba :) (Semmiféleképpe ne igyál ilyen löttyöket,amit azt igérik,hogy erősebb leszel!! AZ csak látszat izom...) Remélem hogy segítettem ezzel valamennyit,és még pénzt is megspóroltam neked:) Remélem sikerülni fog a felvételid hozzá sok sikert,és kitartást hozzá :)
2014. nov. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Az előző kommentelő vagyok látom írtad hogy utálod a fekvőtámaszokat ! Itt a seregbe lehetett választani,hogy fekvőzől,vagy húzockodást csinálj . Szóval szerintem ott is lehet választani,csak ott nem kell annyit csinálni,meg futni mint itt. (de ennek nézz utána)
2014. nov. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ahh. Egyébként 14 vagyok (közelebb állok 15-höz) azért írtam. Először nyelvi előkészítőre megyek szerintem. A kortársaim 5-8 kilóval könnyebbek nálam.
2014. nov. 26. 00:18
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

"Ha te tényleg csak kicsit vagy dagi akkor azt könynedén átalakíthatod izommá!"


"Semmiféleképpe ne igyál ilyen löttyöket,amit azt igérik,hogy erősebb leszel!! AZ csak látszat izom..."



Gyere le jó isten...

2014. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Csinálj egy normális étrendet, az ingyen van... Franc se költene 130.000-et hülyeségekre... Nem szereted a fekvőtámaszt, akkor majd a többit szeretni fogod? Hülyeség... senki sem szereti, de az izmokért meg kell dolgozni. Max vennék egy húzódzkodó rudat. Fekvőtámasz, húzódzkodó rúd szerintem bőven elég. Ha annyira költeni akarsz, akkor veszel még egy rudat, rá 4db 10kg-os súlyt. Lábra is valamit edzel még, guggolás simán vagy súlyokkal. Egy sima gépet csak megbánnál..
2014. nov. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bicikli, görkori, jégkori, tánctanfolyam, jógabérlet, uszodabérlet, úszósapka.:)
2014. nov. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!