Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a rosszabb, keveset...

Melyik a rosszabb, keveset enni de kizárólag jó forrásokból, vagy eleget de a szénhidrátot "rossz" forrásokból kipótolva?

Figyelt kérdés

Nehezen hízó vagyok és mindig is vékony alkat voltam. Viszonylag jó formába sikerült kerülnöm az első évben, de a kajálás tömegelés alatt elég kínkeserves volt.

Most elég jól leszálkásodtam és elkezdtem újra tömegnövelni, de nehezemre esik elég szénhidrátot ennem.

Jó ötlet lehet hogyha a kalória mennyiséget szigorúan betartom, a fehérje nagyját húsból, túróból (meg tápkiegből ha kell) fedezem. A szénhidrát nagyja maradna rizs amennyit tudok (200-250g) esetleg puffasztott rizs, viszont a maradékot pótolnám kevésbé jó szénhidrát forrásból (kukoricapehely, zsemle, joghurt...) tehát úgy 15-20% menne rosszabb forrásokból.


2014. nov. 27. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ehetsz ám tk. kenyeret is meg sok minden mást is...
2014. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kenyérrel én úgy vagyok hogyha már eszem akkor rozs vagy fehér kenyér, erre az egyre nem tudtam rávenni magam így inkább próbáltam lekorlátozni a kenyérevést rántottára és néha leves mellé eszem ha olyan van. Illetve ha nagyon olyan szitu van hogy nem tudok kaját vinni magammal akkor szendvics de az is csirkével megpakolva.
2014. nov. 27. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tömegelni akarsz, akkor jobb ha beviszed a kellő szénhidrátot, az se baj ha nem mindet "jó " forrásból, mert ha nem viszed be sehogy, akkor lehet, hogy kalóriamínusz lesz, és szálkásodni fogsz, nem nőni.
2014. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb, ha nincs meg a kalória. Tehát jobb ha pótolod kevésbé tiszta kajából.
2014. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!