Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi után itt mindenki...

Kondi után itt mindenki szokott tusolni, csak én nem?

Figyelt kérdés

Nem is izzadok annyira, pedig lefárasztom az izmaimat rendesen..mármint annyira, hogy több ismétlést nem tudok és már a gondolata is rossz:D


de sosem voltam izzadós fajta, nyilván kicsit bűzölgök akkor de aztán elmúlik



2014. nov. 28. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoktam.
2014. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

"De aztán elmúlik"


Nem múlik el, csak a te orrod hozzászokik. Mások attól még büdösnek fognak érezni. Zuhanyozzál le szépen, nem lesz tőle semmi bajod.

2014. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem..biciklivel 5 perc alatt itthon vagyok, és lefürdök mikor hazaértem. Nem bízom ennyire a higiéniában a konditeremben :D
2014. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se, mondjuk a terem itt van a házunk mögött fél percre, de otthon azonnal tusolok.
2014. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én otthon se xdxd
2014. nov. 28. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez vicces ikszdé ikszdé
2014. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
attól függ hogy milyen dolgom van utána, ha hazajövök utána és egyedül vagyok és csak döglés, akkor én sem, majd este ráér, de ha utána megyek valahova vagy csajhoz vagy hasonló, akkor persze tus
2014. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért minden másnap kéne zuhanyoznod, tudod, karácsony és húsvét másnapján. :)
2014. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha megyek valahova akkor persze én is, de ha ilyen otthoni punnyadás van utána akkor semmi:D
2014. nov. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!