Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondja mindenki a...

Miért mondja mindenki a környezetemben, hogy ne egyek mindennap húst, mert bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 20:57
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem értenek hozzá.
2014. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Rokonaim, ismerőseim (köztük több orvos is van) hülyének néznek, hogy mindennap megeszek 0,5 kg húst, és azt mondják hogy ezt nem szabadna, mert hosszútávon káros hatása lesz az egészségemre.
2014. okt. 7. 21:03
 3/60 A kérdező kommentje:
1-es: Mármint mihez nem értenek hozzá?
2014. okt. 7. 21:04
 4/60 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom a mindennapi kenyérevés az meg alap.
2014. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
36%
Kérdezd meg mi bajod lehetne? :-)
2014. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
37%
mondjuk napi fel kilo az eleg durvan megterheli az emesztesedet. a mertekletesseg nem artana.
2014. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim válasza:
100%
En ma marhaporkoltet ettem, es csak ajanlani tudom...
2014. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
27%
dehogy terheli meg....
2014. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem sem a legegészségesebb minden nap húst enni,nincs is rá szüksége a szervezetnek,a legfontosabb tápanyagokat elsősorban növényekből tudja megszerezni az ember,kiváltképp a nyers növényekből.Az egyik legnehezebben emészthető étel,a legtovább tartózkodik a bélrendszerben,és amit a húsiparban művelnek sok esetben,az sem a legjobb az egészségnek.De sikeresen bebeszélték az embereknek,hogy rendszeresen húst kell enni,különben nem lehet izmot építeni,meg megőrizni az egészséget.
2014. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
53%

A mindennapi húsevés károsságát semmi nem bizonyítja, hiteles kimutatást eddig még sehol nem láttam, de meggyőzhető vagyok valós kutatásokkal, de az axiómaszerű, ingatag lábakra épített koleszterinteóriát és a köszvény-dolgot el kéne felejteni.

A növényi fehérjeforrások nem elegek, ha minden nap megfelelő mennyiségű fehérjével akarjuk ellátni a testünket, akkor nem elég a növényi fehérje.

2014. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!