Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami nincs rendben vagy...

Valami nincs rendben vagy normális ez a MyPronál?

Figyelt kérdés

Nos lassan neki akarunk fogni az alapozásnak, időre pontosan, készülni az őszi szezonra. Gondoltuk rendeljünk a MyProteintől, mindenkitől hallottam, hogy 3-4 nap alatt megkérkezett már a rendelése, de nállunk valami nincs rendben szerintem.


Order Number Order Date Total Items Delivery Total Cost

466992.. 2-Dec-2014 01:05PM 21 £0.00 £290.37


Már 2 napja Processing felirat fogad engem, körülbelűl hétvégére vártam a csomagot, de már egyre jobban idegesít, hogy 2-3 napja már Processing, kezdek gyanakodni valami nincs rendben.


Vélemények ?



2014. dec. 4. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg csak a black friday és tsai akciói miatt van a késés (ahogy általában ilyenkor lenni szokott a hirtelen sok megrendelés miatt). De ha gondolod az ottani supportot is megkérdezheted.
2014. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt is ez van :)
2014. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalam is ugyanez a problema. Ha jo elore tudtak, hogy nem teljesithetoek idoben a rendelesek, tajekoztatni kellet volna a vasarlokat, es a rendeles visszaigazolason sem 24 oras hataridot kellett volna feltuntetni.

Akcios leveleket tudjak kuldeni, arra ninmcs esz, hogy kuldjenek egy tajekoztato levelet, amiben leirjak hany napot kesnek a rendelesek elkuldesevel.

2014. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!