Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend mellett...

Tömegnövelő étrend mellett mire kell figyelni, hogy normális széklet legyen? :D KB rendben van az étrendem, de nem produkálok akkora adagokat a wc-n, mint azelőtt. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Mióta tömegnövelő étrendet nyomok, nem szarok akkorákat, már bocs a kifejezésért. És félek ,hogy gondot csinál a beleimben. Nem vagyok felpuffadva, meg ilyenek..csak szokatlan. (Azelőtt nem figyeltem, hogy mit eszem, tehát volt néha mekis kaja, chips, csoki, itthoni kaják amik voltak..) Mostani étrendem : reggel kreatin éhgyomorra utána 5-10 percre zabpehely, protein turmixxal, utána edzés, edzés után protein shake dextrózzal kreatinnal. Majd ebéd (előtte kreatin) csirkemell rizzsel néha a rizsbe dobok paradicsomot, kukoricát. Délután ugyan ez (kreatin előtte) , rizs, csirke.És végül este kreatin és az utolsó adag rizs csirke.
2014. jan. 10. 21:55
 1/3 A kérdező kommentje:
(A kreatin azért megy 4x-5x mert feltöltő szakaszban vagyok)
2014. jan. 10. 21:55
 2/3 anonim ***** válasza:
én se, szerintem ez a normális xd (kreatin kúra feltöltőben szintén).
2014. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy ez normális. :D Csak fura, hogy nem küldök akkorákat a wc-n.. És kicsit megijedtem.
2014. jan. 10. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!