Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék testesebb 16...

Illuminati kérdése:

Hogyan lehetnék testesebb 16 éves létemre, miután úgy nézek ki mint egy 160 centis csontváz? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 éves korom óta cigizek, az mindegy miért.

Nem nagyon ettem miatta mert elvette az étvágyam, most ittvagyok 16 éves, 160 centi és 48 kiló, és úgy döntöttem elég, lerakom a cigit.


Olyan módszereket, kajákat, tömegnövelőt szeretnék hasznosítani, ami álltal szélesedhetnék, és persze így cigi nélkül megfelelő tápértékkel magasabb is lehetnék.


Gondolok itt arra is, hogy itthon fekvőtámasz ilyenek miből mennyi, tömegnövelőt illetve valami fehérjét érdemes-e venni, a lényeg hogy valamit kezdeni akarok a testemmel mert 2 év után eljött az idő hogy nem akarok egy törpecsontváz lenni.MINDEN ÉRDEKEL MERT KOMOLYAN GONDOLOM!


Előre is köszönöm!!



2014. dec. 4. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

kb 100 oldalt kéne írni, ha semmit nem tudsz, azt szerintem senki nem vállalja be. Nézz utána a gugliban ezeknek:

- testépítés alapismeretek

- tömegnövelő étrend

- fegyencedzés

2014. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:

Hát, hogy magasabb már nem leszel az elég valószínű. De a 160 nem vészes azért lányként. (Sőt, nekem pont bejön, de ez most mellékes.)


Azok a kulcsszavak, amiket az első leírt, szépen guglizd meg őket egyesével és olvasgass. Rendes táplálkozás kell és rendes edzés és akkor jó alakod lesz.

Ahhoz meg gratulálok, hogy leteszed a cigit. Életed legjobb döntése.

2014. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sárga kapszula,keress rá bátran!
2014. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, a másodiknak pedig annyit hogy fiú vagyok :D
2014. dec. 5. 18:03
 5/5 kovpet ***** válasza:

Én meg biszex, tehát nekem mindegy :)

Bocs egyébként, nem tudom, hogy miből jött, hogy lány vagy :)

2014. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!