Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melledzés után izomláz a...

- palilaci - kérdése:

Melledzés után izomláz a hátamban?

Figyelt kérdés

Ez már nem az első alkalom.... főleg a széles hátizmomban érzem és persze a mellemben. Egy napon van egyébként a karral és edzésen jelenleg ezeket a gyakorlatokat csinálom:


Fekvenyomás kézi súlyokkal/rúd

4x8


Fekvőtámasz nehezítve, súllyal

3x bukásig


Ferdepados tárogatás

12

10

8

6


Állva bicepsz

4x8


Tolódzkodás 2 pad között súllyal

4x8


Kalapács bicepsz

3x10


Tricepsz nyújtás

4x8


Letolás csigán

Kétkezes bicepsz

2x8 szuperszettben



Melledzés után mindig is volt izomlázam hiába nyújtok le.... hétfőn szoktam egyébként hátazni és csütörtökön mell-kar van. Nem megy a hátam regenerálódása szarrá ha izomlázam van benne mellezés után?



2014. dec. 5. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamit hátból csinálsz,mellesleg melledzésnél,pl fekvenyomásnál kicsit segít a hátad is,attól függ,hogy mozgatod a súlyt,meg homorítasz-e .
2014. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel a kar edzésed csupa olyan gyakorlatból áll amik a hátat is igénybe veszik, ne is csodálkozz.
2014. dec. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem homorítok fekvenyomásnál és ha a bicepszre gondoltok, hogy úgymond "evezek" (ahogy sokan szokták) nem igaz. Személy szerint a fekvőtámaszra és a tólódzkodásra tippelek, mert ezekbe ugye besegít a hát is.... de nem fog hatni a regenerálódásra a hátamnál?
2014. dec. 6. 09:23
 4/4 Pörölyfej Béla ***** válasza:
A fekvőtámasz, tolódzkodás veheti igénybe jobban a hátat. Szerintem nem fog ez ártani, így is fogsz fejlődni.
2014. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!