Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni turmixba ennyi elég?

Edzés utáni turmixba ennyi elég?

Figyelt kérdés

-25g szójafehérje (power soy)

-60g dextróz

-5g kreatin monohidrát

500-600ml vízzel.

Az lenne a kérdésem hogy ennyi elég edzés után vagy kevés? Laktózérzékeny vagyok ezért iszok szójafehérjét. Kreatin meg a szintentartáshoz szedek ennyit, reggel éhgyomorra 5g és edzés után 5g. Még annyi lenne a kérdésem hogy mennyi a maximum idő hogy meg kell inni a turmixot edzés után? Mert nem mindig tudom egyből, mert edzés közbe iszok vizet és mikor végzek nem tudom leguritani az egészet.

170-172cm vagyok, 72kg, 18 éves fiú.



2014. dec. 6. 09:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Elírtam, 50g dextróz.
2014. dec. 6. 09:58
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem kb fél órán belül kell bevinni a turmixot.
2014. dec. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cseréld le a szójafehérjét tejsavó izolátumra, abban nincs tejcukor.
2014. dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
vagy tojásfehérjére, ha nem akarsz izolátumra annyit költeni, vagy ott van még a marha fehérje, de könyörgöm felejtsük már el a szóját...
2014. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tojásfehérjére? Te most retardált-e vagy, vagy direkt szivatod a gyereket?
2014. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tojásfehérje?? Azt mondod hogy felejtse el a szóját de a marhafehérjèvel jössz...komoly vagy.

Ha eredményt akarsz elérni akkor ne azon parázz hogy nem birod legurítani. Nekem is sokszor van hogy hányingerem van de a cél van elöttem. Reggeli 10 tojásnál a csillagokat látom már, de van ami motivál.

És szerintem cseréld le a szóját ha lehet. Ne marhára mint korábban írták, jó nagy marha volt:). Az csak marketing fogás. Vannak laktózérzékenyeknek is rendes fehérje, az izolátum is jó. Ha kijössz pénzzel old meg úgy.

2014. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

albuAki leszólta a tojásfehérjét...

Csak úgy megjegyzésképp... Nagy öregek ezt itták, mivel kurv ára nem volt wpc....

Persze h jobb a tejsavó... De aki laktóz érzékeny és nincs eleresztve pénzzel az megb@ szhatja a tejsavót...

[link]

2014. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, nem vagyok finnyás, semmi bajom az ízével csak a víz amit edzés közben kortyolgatok eltelít kissé. Amíg nem voltam laktózérzékeny tejsavót ittam arról váltottam szójára. Egyik helyen azt olvasom hogy hasznos, másik helyen hogy káros. Tojás fehérjét meg a marhafehérjét is ismerem, gondolkoztam a Stillmassos EGG ALBUMIN (9500ft 2 kiló), de nagyon olcsónak találom, meg még nem is hallottam a márkáról. A marha proteinnél meg ott van a Sciteces 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides. Ha erről a kettőről van tapasztalatok akkor azt megosztanátok velem is? :) Illetve a marha-protein az miért nem jó? Köszönöm.
2014. dec. 12. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Stillmass-t használok én is. Én teljesen elégedett vagyok vele. Csak megjegyzem, hogy a tojásfehérje (nem csak a stillmass-os) nagyon vacak ízű...
2014. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!