Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta módosítás?

Diéta módosítás?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem el az edzéseket. A kapszulás elveket követve sokat fogytam és jelenleg elértem a nekem ideális testsúlyt. Ha továbbra is így étkezek, akkor továbbra is fogynék, amit nem szeretnék, de ha tömegelek akkor nem fogom hirtelen visszahízni amit leadtam? Szeretnék izmot építeni, de nem újra plusz 10 kilóval többnek lenni. Kezdő edzésterven vagyok. 30+nő

2014. dec. 10. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmondom,hogy én hogy csinálom. Tömegelek,de nagyon óvatosan, minimális kalóriaplusszal. Enélkül nem tudsz izmot növelni. Ha látom, hogy több zsír jött fel, akkor visszaveszem a ch-ot, kvázi szálkásítok kicsit, kb egy hétig, de én könnyen fogyok, majd újra tömegelek, és így tovább. Ily módon elkerülhető a túlzott zsírosodás.

30/N

2014. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az aerob edzés is segíthet abban, hogy kevésbé zsírosodj. Én lusta vagyok, ezért nem csinálom :)
2014. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én meg borzalmasan lusta vagyok mégis csinálom :-P


Kösz, hasonlóra gondoltam. Az egy hetes fix kihagyás jó ötlet :)

2014. dec. 10. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:

:-) Nincs mit!

Csak arra figyelj, hogy a fehérje mindig meglegyen, hogy ne tűnjön el az a kínkeservesen felépített izom a "szálkásítás" alatt:-) Én ilyenkor csak a zsírt és a ch-ot veszem vissza. Nálam nincs kőbevésve, hogy mikor "szálkásítok", figyelem magam, és ha úgy ítélem meg, hogy több zsír jött, akkor csinálom. Lehet, hogy nem a legprofibb módszer, de működik. Kezdőként szerintem nem lehet annyira precíz étrendet tartani, hogy pont annyival egyél többet amennyi az izomépítéshez kell. A pasik meg egyébként is mások, ők tömegelhetnek nyugodtan, nem kell félniük a drasztikus diéta átkos következményeitől. Így el lehet kerülni pl. hogy eldiétázd a melleidet, vagy ott találd magad kettesben a lógó bőröddel meg a striákkal....

30 fölött sajnos már számolni kell a gravitációval is :-)

2014. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!