Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor érdemes a tömegnövelő...

Mikor érdemes a tömegnövelő készítményeket leküldeni, edzés előtt, vagy után?

Figyelt kérdés
Mindig edzés után szoktam, meg úgy veszem észre, hogy mások is, de a legtöbb termékleírás edzés előtt ajánlja. Miért?

2014. dec. 11. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
után
2014. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azert hogy sokat vegyél. Én is elolvasgattam most egy Scitec füzetket abban is napi 2 Jumbot ajanlottak megy egy adag feherjet..
2014. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért a "tömegnövelő készítmények" elég sok terméket fed le.

De tény, rengeteg termékre van ráírva, hogy ajánlott edzés előtt vagy KÖZBEN fogyasztani. Ez egy nagy WTF. Edzés közben maximum vizet pótolunk, nem szabad emészteni. Edzés előtt bevinni gyors felszívódású szénhidrátot megint csak agyf_asz. Gondolná az ember, hogy a sportkészítményeket gyártó/forgalmazó cég csak tudja, hogy mit ír rá a termékeire, mert értenek hozzá. Még zöldfülűként amikor vettem Carboxot, a használati utasítás alapjait vettem alapul és edzés előtt (kb negyven perccel) ittam egy turmixot. Elkezdtem az edzést, a vércukorszintem a fellegekben, negyed óra után már szédültem, csillagokat láttam 1-1 megterhelőbb gyakorlat után. Hosszútávon az inzulinszinttel való játszadozás edzés időszakban pedig betegségekhez vezethet. (eszembe nem jut a betegség neve, talán hipoglikémia?) Szóval kösz Biotech.

2014. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!