Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Állandóan kívánom az édeset,...

Állandóan kívánom az édeset, mennyire teszi tönkre az eddig elért eredményemet? Hogyan állítsam le magam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok testépítő (ne haragudjatok, hogy ide írom), de legtöbbször diétásan próbálok enni. Viszont 1-2 hete folyamatosan az édességet kívánom, szinte normális kaját nem eszek (reggel 2 t.fehérje + vmi abonett/hamlett, ebédre édesség vagy zab, vacsora csirke + brokkoli). Édesség alatt pedig csokit meg minden műsz*rt értek, inkább kihagyom a normál kajákat (ch miatt) és eszek édeset. Tény, hogy az edzéseket sokkal jobban bírom, viszont ha így haladok el fogok zsírosodni. Esetleg ötlet vagy valami, mit lehetne ez ellen tenni? (egyébként én 90%-ban a stresszt teszem felelőssé) Előre is köszi!

2014. dec. 11. 15:20
 1/6 tkodit ***** válasza:
Jól értem, hogy naponta 3x eszel? Ráadásul az ebéded nem is komplett étkezés.
2014. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az állandó édesség kívánás lehet, hogy a cukorbetegség jele. S.O.S. irány az orvos, vagy van néhány gyógyszertár ahol megcsinálják az éhgyomri cukor mérést. Amennyire lehet ne édességet egyél, hanem cukor pótlókat . Ha nagyon kívánod akkor se egyél egyszerre sok édeset. Persze az lenne a jó, ha lenne annyi akaraterőd, hogy gyors felszívódásút nem is eszel. Igyál sok vizet. És napi ötszöri étkezés lenne mindenkinek az alap.
2014. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért kívánod az édességet, mert semmit sem eszel egész nap. A szervezet tudja, hogy több energiára van szüksége, ezért próbál +szénhidráthoz jutni, jelen esetben jó kis kalóriadús édességekhez.
2014. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos egyetem mellett így tudok étkezni. Cukros nem hiszem, hogy lennék, de azért megnézetem. Megpróbálok akkor többet és tartalmasabbat, kevesebb cukorral. Köszi nektek!
2014. dec. 13. 12:31
 5/6 tkodit ***** válasza:
Ha a pénz az indok, azt megértem, de ha az időbeosztás miatt nem jön össze a több kajálás, akkor viszont inkább kifogásnak érzem a dolgot.
2014. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottál még a diétás édességekről?
2015. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!