Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok! Tudnátok segíteni?

Kondisok! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 173 cm és 60 kg. jövő héttől kezdenék el kondizni. a Shop Builderen utána néztem pár dolognak. A kérdésem annyi lenne: ha napi 5x eszem, többnyire rizs-csirke-zöldséget, heti 4x járok edzeni és emellé Jumbo Professionalt iszom, akkor mennyi idő után számíthatok látványos fejlődésre? Nagyon szeretnék változtatni a kinézetemen és érdekelne, hogy ha becsületesen csinálom, akkor milyen hamar lesz ennek eredménye? Előre is köszönöm!!!

2014. dec. 12. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Eredménye 1 hónap után is elsz,de ne várj arra,hogy 28-as karból 42-es lesz.
2014. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Havi 1,5-2 kg-ot hízhatsz eleinte, szóval már fél év után lesz látszata a dolognak.
2014. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, de ha megvan a kellő tápanyag mennyiség-pihenés-edzés, akkor 3 hónap után már látható lesz némi változás.
2014. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hetente csak három súlyzós edzés menjen, minden edzésnap között pihenőnappal. Vagyis a súlyzós edzések legyenek mondjuk hétfőn, szerdán és pénteken.

Első két-három hónapban teljes testes edzéseket kell végezni.


Így néz ki egy teljes testes edzés;


Bemelegítés

1. Guggolás 20 15 12 10 8

2. Fekvenyomás 20 15 12 10 8

3. Felhúzás 20 15 12 10 8

4. Húzódzkodás 3xamennyi megy

5. Mellről nyomás állva rúddal 3x10

Nyújtás


Más nem is kell, de ha nagyon akarsz, akkor még ezek mehetnek (bár én nem ajánlom!);


6. Bicepszhajlítás állva egyenes rúddal 3x10

7. Tolódzkodás feltámasztott lábbal 3xamennyi megy

8. Állóvádli 3x20

9. Hasprés 3xamennyi megy


Két-három hónap alatt már lesz látható eredménye!

Akkor válthatsz is majd osztott edzéstervre!

2014. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:

Teljes testre eddz.

Sárga kapszula

Alapismeretek

Ha van még kérdésed akkor tedd fel, de ezek elolvasása után szerintem nemigen lesz.

2014. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Elsönek is teljes test program kell hogy megszokd a hirtelen terherlést. 4x már csak akkor menj edzeni ha már eltelt legalább fél és vagy több , és a tested hozzászokot a hirtelen sokkhoz. Tömegnövelő , fehérje nem fontos ebbe a korban. Mert anélkül is ugyan úgy fejlödsz. 3 fontos dolog :


1: edzés

2:megfelelő értend !!

3:pihenés , regenálodás.


A tömegnövelő helyet én inkább multivitaminokat , bcaa-t , izületvédöt vennék.

Sok szerencsét az edzéshet ,és növekedj ! :)

2014. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
év-et kihagytam (6) *
2014. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!