Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétakor porozás?

Diétakor porozás?

Figyelt kérdés

Hello, lehet ill. érdemes -e diétakor fehérjeport szedni? Úgyérzem nem birom bevinni szilárd kajából a megfelelő fehérjét, diétát azt amennyire tudom tartom,mozogni mozgok sokat. A scitec 100%wpp-re gondoltam,hogy veszek belőle egy 5kg-osat. Vagy esetleg van olyan ,ami jobban megéri? Azért gondoltam a wpp-re mert az helyben szegeden is megtudom venni és nem kell rendelgetni a netről,amivel eddig csak rossz tapasztalatom volt :S

Ha dagadt vagyok akkor a por még ronthat a helyzeten?



2014. dec. 14. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég már a troll kérdésekből :)
2014. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jófajta port veszel, akkor jó dolog diétakor is. Vegyél Muscleteamnél olcsóbb port, mint a szájtekes drágább por.
2014. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem túl sanszos, hogy szilárd kajából nem tudsz elég fehérjét bevinni. Mármint, ha a biológiai igényeidet nézzük, akkor Afrikában éhezők között ez még elő is fordulhat, de egy átlagos, fejlett országbeli családban azért megoldható a napi 1-2 g/ttkg fehérjebevitel, zsírmentes testtömeggel számolva. És ez már bőven elég, ha teljes értékű állati fehérjéket eszel.


De vehetsz port is, sokan csinálják így.

2014. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző, ugye azt tudod, hogy Mo. nem fejlett, csak fejlődő ország, és jópár család nem engedheti meg tagjainak az 1 g/ttkg fölötti fehérjét. Csak mondom...


Amúgy kérdező porozzál nyugodtan, remélem krétaport használsz majd

2014. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó. iszok egy kis krétaport aztán pedig szedek hangyát
2014. dec. 14. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!