Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéssel kapcsolatos kérdéseim...

Kozák Róbert kérdése:

Edzéssel kapcsolatos kérdéseim lennének, kezdő vagyok, de hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is, a lényeges adatok: 172 centi vagyok és 89 kg, mondhatni "dagadt" de elhatároztam, hogy ezen változtatni fogok. Régebben már jártam konditerembe edzeni, de abbahagytam, mert nem volt semmi fejlődés és letörtem, azóta rájöttem hol és mit hibáztam. Nem egy izomagyú állat szeretnék lenni, de erőteljesen fogyásba szeretnék kezdeni és ezzel párhozamosan izmot felszedni, heti 3x fogok eljárni kondizni. A kérdésem az lenne, hogy nem ilyen szteroidokat, de valamilyen fehérjét érdemes lenne szednem? A neten olvastam, hogy a fehérje szükséges az izomzatnak, de naponta 5x nem tudok tojást, túrót meg csirkét enni minden nap. A kérdés, hogy tudnátok ajánlani valamilyen fehérjét, amit boltban vagy valahol lehet venni, és hogy ezt milyen időközökben kell bevenni/meginni, edzés előtt, után, vagy mikor?


2014. dec. 15. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi ebben olyan bonyolult?

Vegyél egy tejsavófehérje koncentrátumot, tökmindegy milyet, még a tescóban is árulnak. Ne legyél már ilyen szerencsétlen!

Edzés után menjen egy dupla adag (2X30g), egyébként meg nem kell fehérjét inni ha megvan kajából a szükséges fehérjemennyiség. Ha nincs meg, akkor meg igyál annyit, hogy meglegyen, csak az a lényeg, hogy az fehérjebeviteled kevesebb mint a fele legyen kiegészítőből.

Van kiszámolt étrended?

Ha nem tudsz ötször tojást, túrót, csirkét enni akkor mégis mit akarsz enni? És hogy akarsz így fogyni?

2014. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sargakapszula.hu ingyenes, tessék leszedni, végigolvasni

Ugyanígy: google: alapismeretek első talált cikket olvasd el.

Ez már sokmindent helyre rak, ezáltal ki tudsz találni magadnak mindent. A többi kérdésedre pedig itt szívesen válaszolunk

2014. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!