Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nincs más csak a fegyencedzés...

Nincs más csak a fegyencedzés ha az ízületeimre szeretnék vigyázni?

Figyelt kérdés

Más (erő)sportokkal ez nem lehetséges?

Szeretnék hajlékony is lenni/maradni meg erősödni.


Érdekel a kettlebell is csak a gyors rángatózó mozgások egészségesek?


Recsegő térdekkel,bokasüllyedéssel a guggolást meddig csinálhatom anélkül, hogy ártana? Mekkora terhelés az ami még nem árt?

Gerincferdüléssel is szabad?

Vagy látogassak pilats órát?

Van valahol videó arról, hogy kell az oldalcsavarást megcsinálni? megnézném egybe az egészet.



2014. dec. 17. 15:14
 1/4 anonim válasza:

Kondizni is szabad, akár rossz ízületekkel is, csak vigyázni kell vele.


Nekem is gerinc ferdülésem van, a könyökömben az ízületem sem a legjobb, többször konzultáltam már edzővel és sportorvossal, azt tanácsolták, hogy ha konditeremben edzek, akkor nagyon kicsi súlyokkal csináljak nagyon sok szériát. Nekem azt mondták, hogy az a kicsi súly, amivel a gyakorlatot probléma mentesen meg tudom ismételni 20x. Illetve oda kell figyelni pl a súlyzózáskor hol támasztom meg a kezem, és gerincferdüléssel lehetőleg az összes gyakorlatot úgy végezd, hogy meg van támasztva a gerinced, padon fekve/szögbe állítva padon ülve, a lényeg hogy amikor csak tudod legyen a hátad megtámasztva..

2014. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CaptainMilkyWay ***** válasza:

Lehet konditerbe is járni,csak csináld szabályosan a gyakorlatokat.

Hajlékony maradsz,nyugodj meg,az csak téveszme,hogy nem leszel olyan hajlékony..

2014. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szeretnék hajlékony is lenni/maradni meg erősödni.

Érdekel a kettlebell is csak a gyors rángatózó mozgások egészségesek? "


nem a gyors rángatózó mozgások nem egészségesek... pont ezért kell eljárni edzésre, hogy megtanuld szabályosan végezni a gyakorlatokat... ne rángatózz...

2014. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a fegyencedzés nem zárja ki azt,hogy mellette pilateszre is járj.

mind a kettő saját testsúlyos edzés,ezért kimondottan megy egymáshoz a kettő és ide vehető a jóga is.

a kettlebell meg nem rángatózó mozgás,hanem robbanékony.

2014. dec. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!