Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Train With Brain nevű blogról, meg Brianről, aki írja?

Figyelt kérdés

Naturál testépítéssel foglalkozik az oldal, folyton leszólja a kokszosokat, elég kemény stílusban megy neki néha dolgoknak, de a népszerűsége egyre nő. Összeveszett anno még Kathi Bélával is, de abból is jól jött ki végül. Itt van róla a felvétel amúgy:


[link]


vagy itt:


[link]


Meg azt is már több helyen láttam, hogy elkezdett valamit, és nagyobb oldalak is elkezdték követni. Ő kezdte el kifigurázni ezt a háború van mentalitást is, és már nem egy helyen látom, hogy mások is követik ebben. Vélemények?



2014. dec. 18. 13:04
1 2 3
 1/21 Szergej55 ***** válasza:
52%
Igazából nem értem, mire volt jó ez az egész felhajtás Bélával, de emiatt nem kezdtem el követni. Valószínűleg figyelemre vágyott, de tényleg nem értem a fazont. Vakószínűleg van némi mentális problémája, és ezt nem pejoraítívan értem, hanem komolyan gondolom.
2014. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk én a Béláról gondolom, hogy mentális problémái vannak, ha képes volt így reagálni.
2014. dec. 18. 13:39
 3/21 anonim ***** válasza:
Béci hívta fel, nem pedig fordítva. Az volt az indító ok, hogy Brain Vivi lábedzésének időtartamát sokalta.
2014. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Szergej55 ***** válasza:
49%
Szóval: adott valaki, aki több éve benne van a sportban, keményen oda teszi magát éveken keresztül, ami sok lemondással jár, de mellé szépen jönnek az eredmények (ez Vivi, a gyengébbek kedvéért). És van más valaki is, aki életében semmi különöset nem tett le az asztalra, de az előbbi személyt interneten azért kiválóan le tudja szólni, bár lehet, hogy ehhez hatalmas tudás és tehetség kell, ebben nem vagyok otthon. Sajnálom, ha nem egyezik a véleményünk, de nem fogom Kathi Bélát sem köpködni, mert ő sem kis eredményeket ért el az életében, erről a szintről a kis okos hülyegyerekek, mint ez a csávó, csak álmodhatnának. Persze, túlzás volt részéről a hívás, ő is belátta, hogy nem volt értelme, de végülis nem ő fenyegetőzött bátor módon azzal, hogy kiteszi a beszélgetést a netre, ráadásul előzetes hozzájárulás nélkül. Csak ennyi, nem fogok ezzel a bréjnes taggal tovább foglalkozni, ne itt keressetek neki közönséget.
2014. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ő csak azzal fenyegetőzött, hogy megveri őt, meg az apját... Én régen amúgy bírtam a Bélát, aztán egy ideje egyre unszimpatikusabbá vált, ezzel az esettel pedig lejáratta magát előttem teljesen.
2014. dec. 18. 13:56
 6/21 Szergej55 ***** válasza:
60%
Rájött az öt perc, ilyen mindenkivel megesik, ez alapján én nem írom őt le. Mi a baj vele mostanában?
2014. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Egyre nagyobb az arca. Van egy videó, amiben arról beszél, hogy régen utálták őt az erőemelők, amikor ő volt a legjobb, aztán a testépítők, most meg az edzőterem tulajdonosok, mert mindenben ő a legjobb, ezért irigyek rá, meg utálják. Aztán ott röhög. De aztán ez csak addig vicces neki, amíg csendben utálják, mert az első kritikára fenyegetőzni kezd, mint valami börtöntöltelék. Elég gáz.


Meg ott vannak a Berkis dolgai, hogy azzal is képes összeállni fotózkodni nem egyszer. Meg hallottam róla még dolgokat, de azok nem ennyire közismertek, szóval azokat nem fogom terjeszteni.

2014. dec. 18. 14:18
 8/21 Szergej55 ***** válasza:
8%
Nos, szerintem elértettél valamit. A mindenben a legjobb dolgot nem igen gondolnám, hogy komolyan mondta, főleg ha ő is röhögött. Persze tény, hogy akár úgy is lehetett volna, de aki ismeri Bélát, mind azt mondja róla, hogy halál szerény ember, nekem sem tűnik beképzeltnek. A berkivel tudtommal egy fotója volt, de arról meg később derült ki, hogy valami ismerőse szívatta meg ezzel, és el is intézték aztán, hogy a kép eltűnjön. Ment a nagy megszeppenés, mindenki azon gondolkozott, hogy "lehet, hogy a Béla sem példakép, csak illúzió az egész", a végére meg kiderült, hogy azért nem úgy volt az.
2014. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Két fotója is van a Berkivel, van az, amin a balhé volt, és van egy régebbi, a Trainen mind a kettő kinn volt anno.
2014. dec. 18. 14:28
 10/21 Szergej55 ***** válasza:
50%
A másikról nem tudok, de ez legyen akkor a legnagyobb hibája szerintem. Én tisztelem, hiszen példaértékű volt sportolóként, iszonyatos elszántsággal és kitartással, ami azért nem sok emberben található meg. Én erőemeléssel foglalkozok, így a testépítő pályáját nem követtem már annyira percre pontosan, meg az a nagy motiváltsághiányos sem vagyok, ennek ellenére jó kis szellemi löketet ad belenézni néhány régebbi edzésébe, versenyébe. Persze ha te másképp gondolod, tegyed, nem akarok én senkit befolyásolni vagy bármi hasonló, részemről béke van.
2014. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!