Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év kondi után tényleg...

Fél év kondi után tényleg kell egy hosszabb 1 hét pihenő amikor nem megyek kondiba?

Figyelt kérdés
Kb most járok 8 hónapja és arra gondoltam amikor ezt olvastam hogy akkor 24-től 31-ig pihenő
2014. dec. 20. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
én 1 éve edzek és én is pihenek bár 1szer tuti elmegyek mert nem bírom ki :D
2014. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt
2014. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Semmi nem kell. Deloadolni nem árt néha-néha, de ha úgy edzel, mint egy szűzlány, akkor felesleges az is :) Mindenesetre lelkiismeretfurdalás nélkül kihagyhatsz egy hetet, ha nem csinálsz belőle rendszert.
2014. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindennap ott vagyok másfél órát(fél perces pihenők) kivéve vasárnap, szűzlányos?
2014. dec. 21. 00:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, mert ha normálisan edzenél nem tudnál minden nap 1,5 órát eltölteni a kondiban.
2014. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Legyen igazad! :)
2014. dec. 21. 10:07
 7/7 anonim válasza:
Kérdező,Felejtsd el amit az előtted szóló mondott. Egy normális kondis edzés szakemberek/profik szerint másfél-két óra. Ha jó az edzés terved akkor ez a napi megfelelő idő vasárnapi pihenővel. Szerintem amúgy kihagyhatsz egy hetet ha úgy érzed de tényleg ne csinálj belőle rendszert, ha pedig az a kérdés hogy tényleg "KELL-E", nem hinném.
2015. nov. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!