Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor elkezdek futni normál vagy bármilyen tempóban akkor egy kb 5 perc után bedagad a vádlim?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de olyan szinten bedagad hogy kb olyan kemény lesz mint a beton de kb 5 perc után meg megint tudok újra futni rendesen. De addig amig be van dagadva addig csak nagyon nehezen egy idő után meg már sehogy.


Azt nem lehet mondani szerintem hogy elvan lustulva az izom mert rendesen járok kondiba meg bringázok napi szinten minden nap 10km-et vagy még többet is. Csak most gondoltam elkezdek futni is és most vettem ezt észre és nagyon idegesít. Már egy jó két hete futok és még mindig bedagad. Először arra gondoltam hogy biztos azért mert hogy nincs hozzászokva a futáshoz.


2014. dec. 21. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoktál nyújtani?
2014. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
cseréld le a lábaidat,csak ez azegy megoldás van
2014. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Természetesen szoktam, meg szoktam egy öt percet sétálni is az különböző sebbeségbe.


második.

vicces voltál.... ja nem.

2014. dec. 21. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!