Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nálatok is előgordul lilás...

Nálatok is előgordul lilás csik a hasatokon?

Figyelt kérdés

A köldök vonalában megjelent egy lilás színü csík

Most tömegelek.



2014. dec. 22. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem gordul elő. .???
2014. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mert ritka ökör az aki az eleve elhízott testére kezd el tömegelni,ami erősen valószínűsíthető jelen kérdésnél.A hónaljnál jött ki még 20 éve 1-2 stria az izom növekedéstől.Neked meg a zsír növekedéstől jöhetett ki,mert mástól mitől törzs vonalban.Kezdj el diétázni és vidd le a zsírodat 12-14%ra és onnan kezdj el tömegelni,ne 30%ról.
2014. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha elkezdenék szálkásítani, nem menne le a bicepsz, meg ami izom feljött?

A tömegelésről annyit, hogy tartottam a napi 250-300 g rizst, mellette szedtem fehérjét. A rizs mellé legtöbbször hus ettem ( föleg csirke)

heti 3* járok edzésre

Már látszik valami bicepszen meg vállon, csak a mell és a has a kritikusabb

2014. dec. 22. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Már hogy a fenébe ne menne le felkarról? Nekem volt 45ös karom durrantva, mellé 17%os testzsírom. Levittem a testzsírt 9%ra, a súlyom esett vagy 12%ot a karom meg vagy 4 centit.
2014. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem most 25-ös a bicepsz, a has körfogata 80cm, mértem egy testzsírt, az 21% volt, az sok lenne tömegelésnél? Annyira sok zsír lenne a hason, mellen h megrepedne a bör??
2014. dec. 22. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Te most milyen csíkra gondolsz? Arra ami függőlegesen van a köldök vonalában? Az a linea negra. Terhesség esetén szokott előjönni, de alapjáraton mindkét nemnél megvan. Ennek nincs köze a növekedéshez, hormonok okozzák.

Vagy reped a köldököd körül a bőr? Nem mindegy melyik :-) Ha az első és pasi vagy akkor én orvoshoz mennék, ha a második akkor tömegelj lassabban és krémezd a hasad.

2014. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a testzsíron kívül más oka is kell legyen a csíkoknak. Nekem a vállaim és a hónaljam közt jelent meg, pedig nincs rajtam jelentős mértékű plusz zsír.
2014. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!