Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet meggyőzni azokat...

Hogyan lehet meggyőzni azokat az embereket, akik nem kondiznak/sportolnak, hogy a tömegnövelő/fehérje nem okoz semmilyen egészségügyi problémát?

Figyelt kérdés
Már 1 éve kondizok és eljött az ideje hogy egy tömegnövelőt kipróbáljak, amit meg is kaptam karácsony alkalmából, de hogyha elmondom 1-2 ismerősömnek/osztálytársamnak h mit kaptam, egyből azzal fognak kezdeni hogy az méreg, súlyos beteg leszel tőle, nem fog felállni, ha abbahagyod lefogsz ereszteni, csak felfújt izmaid lesznek stb. Ezekre mit mondhatnék? Én tisztában vagyok vele ha nem viszem durván túlzásba akkor hosszútávon nem lesz tőle bajom vagyis én ezt remélem.

2014. dec. 24. 17:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

1) Kérj tőlük részletes leírást, forrásokkal meg minden, hogy pontosan miért és hogyan működik a károkozás, a felfújás és társai. Aztán meséld el nekünk.

2) Ha azt mondják, 1 hét alatt leeresztesz, ne eddz egy hétig, és nézd meg, leeresztesz-e.

3) Ha még mindig akadékoskodnak, mondd azt, hogy oké, hiszel nekik, ezért hagyod is az egészet, akár a konditermi edzést is, és ezentúl úgy edzel és eszel, ahogy szerintük jó. Persze nem teszed, csak azt mondod. Aztán egy ki idő múlva, amikor mondják, hogy dejól nézel ki, látod, milyen jó volt hinni nekünk, elárulhatod, hogy valójában folytattad, amit te akartál.


+1) Azt mindig érdekesnek találom, hogy a hatóságokat át lehet verni, de a noname gyakoris válaszolókat nem. Ők mindent tudnak.


+2) A gázt össze lehet nyomni...

2014. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
csak azért nem tudsz visszavágni nekik mert te se tudod pontosan hogy mit szedsz és hogy mire való,ennek részletesen járj utána és azután kürtöld nekik a tudásod
2014. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
A fehérjével semmi gond nincsen,a legalapabb kaja-mondjuk én alapból nem fogyasztok tejszármazékot,mert semmi helye az emberi testben,szóval tojásprotein-de egy olyan embert akit érdekel a hosszútávú egészsége nem fogsz meggyőzni soha semmivel,hogy fehérjés cukrot igyon.Pont ezért,ha maradsz büszke cukor ivó,akkor két évente nem ártana elmenned egy IR terheléses vizsgálatra.Szóval azért ne ringasd magad álomvilágban,hogy a cukorivás olyan könnyen megúszható hosszútávon büntetlenül,főleg egy komoly ch terhelésnek kitett test esetében.És akkor még a tejszármazékok hosszútávon negatív hatásába bele sem mentem.
2014. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
de minek győzködni másokat, megveszem megeszem, senkinek semmi köze hozzá
2014. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 - palilaci - ***** válasza:
Jo 74es akkor levegot se vegyel mert abban is vannak olyanok amik neked artanak
2014. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
ment is a zöld :D
2014. dec. 24. 23:07
 17/23 anonim ***** válasza:
"Gázt nem lehet összenyomni"... Jézus istenem és ilyenek itt válaszolgatnak. Az ilyenek remekül erősítik a sztereotípiákat
2014. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Hát igen 17-es, ezen én is kiakadtam.Esetleg a vizet/folyadákot nem lehet, hidralika mittomén.... :)


Én 31 vagyok, hülye osztáltásrak engem is baszogattak 14-17 éves koromban.Le kell szarni.

2014. dec. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

"nem iszok tejszármazékot, mert semmi helye az emberi testben"


Ide hallom ahogy a női mellek sírnak, és próbálják nyugtatni az anyatejet, hogy ne legyen öngyilkos....

2014. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Szergej55 ***** válasza:
Nem kell neked senkit sem meggyőzni.
2014. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!