Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor, hogy van ez a...

Most akkor, hogy van ez a testzsírszázalék?

Figyelt kérdés

Sok mindent hallottam és szeretném akkor tudni,hogy pontosan ennek mi is a menete.

Le szeretnék fogyni és utána kockahasat,stb stb,de azt is hallottam,hogy 1hét/1kg,de mondták,hogy nem ez számít,hanem a testzsírszázalékom.Ha én most magamra nézek,megközelítőleg nekem olyan 20-22% lehet.Hallottam,hogy a testzsírszázalékra ugyanaz vonatkozik mint a kilóra,hogy -1%/hét.

Na most nekem ha 20 van kb,akkor,hogy leadjam 10-re,ahhoz ugye 2 és fél hónap lenne szükséges kb,de ez így szerintem nem lehet,mert ha annyi lenne mindenki kockahassal mászkálna.Vagy tényleg meglehet oldani 2 és fél hónap alatt?

16 éves vagyok,fiú és 178-180 cm kb és a súlyom nem tudom,kb 90-95 kg lehet...

Mennyi idő alatt lehet egészségesen lefogyni annyira zsírból,hogy látszódjanak a kockák?

Előre is köszönöm és bocsánat a hülye kérdésért,nem értek hozzá.



2014. dec. 25. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Annak reményében küldöm ezt a linket, hogy nem 14 éves kislány vagy.


[link]

2014. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"16 éves vagyok,fiú"

Bocs, figyelmetlen voltam.

2014. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tömegben tartható (egy ideig) a -1 kg/hét, de százalékban nem.

Számolj utána, általános iskolai tananyag a százalékszámítás.

Amúgy meg az utolsó néhány kg leadása a legnehezebb (pont a kockahasat eltakaró vékony hájról van szó), sokszor 1 hónap is kell 1 kg ladásához.

2014. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Musclemore ***** válasza:

"annyi lenne mindenki kockahassal mászkálna"

Szerintem te még SOSE diétáztál, legalábbis jól nem, próbáld meg és meglátod... emberek 80% nem képes ennyit "szenvedni" a formájáért.

2014. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hangzik soknak a 2 es fel honap de hidd el hogy 4 dietas het utan mar eleg ehes leszel es rajossz hogy meg a FELÉNÉL se tartasz...



Mellesleg nem csak egyszer kell elerni a kockahasat hanem fent is kell tartani. Seperc alatt eltűnik ha nekiallsz falni.

2014. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!