Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ekto. Elérhet ugyanolyan...

Egy ekto. Elérhet ugyanolyan jo eredményt testépitésben kokszal mind egy mezo?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 12:59
 1/7 - palilaci - ***** válasza:
Igen, de ez függ az izmok tapadásától és a derék-váll arányától is. Meg sok minden közrejátszik ezeken kìvül.
2014. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem kőbe vésett. Alapból nincs is tisztán egyik verzió se. Nomeg ez még alakul is az edzések alatt. Meg ki tudja, hogy miért voltál sovány. Bizonyos szocializáció miatt is simán lehet valaki sovány. Egyszerűen a család nem fektetett túl nagy hangsúlyt az étkezésre aztán így simán kimaradt a gyomra összeszűkült és ennyi.

Viszont alapvetően egy tényleg sován alkat szálkás ám és a vékony ízületei miatt a kisebb izom is sokkal jobban mutat rajta, mint egy vastagabb kollegán.

2014. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ja, tényleg nem biztos, hogy ekto vagy. Edzések alatt derül ki. Én is voltam túlsúlyos, sőt egy betegség miatt nagyon sovány is, de miután mentek az edzések sokkal jobban eldönthető volt, hogy milyen alkat is vagyok. Tiszta alkat pedig már tényleg nincs, a legtöbb ember 2-3 alkattípus keveréke. Nagyon ritka az etrém ekto, mezo vagy endo.
2014. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tom hogy az vagyok e csak gondolom mert még mielőtt edzeni kezdtem nem is nagyon kajáltam mindt meg sovány is voltam de amiota edzek most lesz lassan hogy 1 éve azota felszedtem kb13kg de adtam is le 5-öt betegség miat. De amikor elkezdtem edzeni akkor se kajáltam valami jol de attol még hiztam most most meg valamiért n em tudok pewdig kajám megvan meg minden szoval ezért gondolom.
2014. dec. 27. 15:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Most valamiért megáltam a hizásban.
2014. dec. 27. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Többet kell egyél. Nyomjad a szh-t keményen, 5-6g/tskg + kalóriatöbbletet biztosíts telítetlen zsírokból (oliva, kókuszolaj stb)

Edzéseden is épp változtathatsz valamit, de a kaja a kulcsa mindennek. És én azt vettem észre hogy a napi kajamennyiség elfogyasztásánál sokkal fontosabb hogy meglegyen a 2-3 óránként evés (bár ez csak személyes tapasztalat). Egyél csak kicsiket ha másképp nem megy, de 2-3 óránként meglegyen.

2014. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendi
2014. dec. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!