Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elérheti-e egy ember ezt a...

Elérheti-e egy ember ezt a kondíciót naturalként vagy választania kell?

Figyelt kérdés

Szóval az a kérdés, hogy lehet-e egy ember a saját testsúlyához képest erősportolók között is tiszteletet parancsolóan erős, ránézésre is kigyúrt(férfiszemmel kigyúrt) és emellett képes lehet saját testsúlyos gyakorlatokra(egylábas guggolások, húzódzkodás plusz súllyal, egykezes fekvőtámasz) úgy, hogy mindemellett le tud futni 8-10km-t vagy végig tud csinálni egy másfél órás intervallum edzést vagy egy ütősebb crossfit edzést?

Mert külön-külön vannak erre példák, de úgy, hogy valaki mindezt képes legyen, akár egy edzésen belül is vegyíteni(felesleges, de képes legyen rá hogy kinyom XY kilót fekve háromszor, majd fut 8km-t, utána két percig megállás nélkül fekvőtámaszozik, majd fél órát mondjuk judozik és nem kap szívinfarktust) ez lehetséges? Van rá élő példa Naturalon, hogy minden fizikai kondícióban komoly szinten áll egy ember( nem kell egyikből sem olimpiai szint)?



2014. dec. 27. 18:20
 1/10 A kérdező kommentje:

Van rá élő példa Naturalon, hogy minden fizikai kondícióban komoly szinten áll egy ember( nem kell egyikből sem olimpiai szint)...

...és mellé a kinézete is izmos,kigyúrt, nagy.

2014. dec. 27. 18:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek annyira nem komoly szintek amiket leírtál előbb, talán vegyítve, de szerintem nem lehetetlen.
2014. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki óriás legyen, mint egy erőemelő és fitt is legyen mint egy fitness bajnok és mindezt naturálon az nem igazán jön össze, főleg hogy a kettő nagyjából üti egymást. Persze létezik arany középút de akkor vagy nem leszel elég nagy vagy nem leszel elég fitt.

HULK sem fut hanem ugrik mert nem bírná a szíve :)

2014. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.

A fene tudja, mondjuk a testsúlyom 1,5x-e 3x10 ismétléssel és mellette képesnek lenni a többire, szerintem elég kevés embernek adatik meg.

2.

Akkor tehát kell kompromisszumot kötni, nem lehetsz fitt, ahogy egy Crossfites hirdeti? Pl. nem cipelhetsz 100-as koffereket, majd utána rögtön elkezdj sprintelni?

2014. dec. 27. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Maga az erő és a fittség összejöhet, de méretben és izomtömegben nem lesz olyan látványos mintha csak az erőre mennél rá.
2014. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Szomorú :')
2014. dec. 27. 23:19
 7/10 anonim válasza:
Rich Froning a elo pelda ra.
2015. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vagy peldsal Kovacs Lacee is komoly szinten van...Eselyes az idei CF Games megnyeresere :D
2015. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És szerinted naturálok?
2015. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem igen. Okee most aztan lehet csesztetni hogy alomlilagban elek,de szerintem kitarto kemeny munkaval elerheto az a szint :)
2015. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!