Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Feherjeporban a hozzaadott...

Feherjeporban a hozzaadott taurin emelheti a vernyomast?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) van egy jo ar ertek aranyu tejsavofeherje amibe viszont hozzaadott taurin van 30g ban 1500mg .Viszont azt olvastam hogy csokkentheti is valaki aztirja noveli a vernyomast.Az energiaitalokba ugy hallottam a koffein kiseret miatt porgeti a szivet.

[link]

Itt van a feherje linkje ,magas a vernyomasom azert szeretnem kerdezni:)



2014. dec. 31. 11:41
 1/7 - palilaci - ***** válasza:
Amihez alapbol taurint adnak hozza (a %os proteintartalom novelese miatt) az szar feherje. De mindjart jon Bela ba' es ő elmagyarazza;)
2014. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kerdesemre valaszoljatok legyszi:)
2014. dec. 31. 12:20
 3/7 anonim válasza:
Jól hallottad, a taurin a GABA receptorok aktiválásával az artériák falának elernyedéséhez vezet, csökkentve a vérnyomást.
2014. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 - palilaci - ***** válasza:

[link]

Szerintem itt a válasz a kérdésedre (egyébként bocsi az offért)

2014. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tap bela ***** válasza:
Jéé és tényleg van benne?!?!
2014. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmilyen hatással nem lesz rád mivel az egy építőeleme a fehérjének. Egy aminosav. Amúgy is ha nagy dózisban viszed be akkor sem emel vérnyomást mert az agyra van hatással. Segít összpontosítani meg jobban érzed magad
2015. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:

A taurin építőeleme a fehérjének?!?!

No ez már is egy újdonság?!?!

A fehérje nem tartalmaz taurint!!!

2015. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!