Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez a tápkieg a reggeli...

Jó ez a tápkieg a reggeli aerob előttre (fogós kérdés)?

Figyelt kérdés

Tehát nemsokára kezdek szálkásítani, és ezzel együtt regelente éhgyomorra aerobozni. Ugye az jó, ha az aerob előtt veszek be bcaa-t.Viszont nekem most csak olyan kieg-em van, aminek 15g-jában van 5g bcaa, 5g glutamin és 1g taurin.

Olvastam, hogy a taurin inzulinutánzó. Az inzulin meg ugye gátolja, hogy zsírt égessek. Ez az 1g taurin mennyire fog bekavarni? 2lehetőségem van:vagy semmit nem veszek be, vagy a bcaa-t és a taurint is. Melyik legyen?


Bónusz kérdés! :-D Jelenleg 4,5*ttkg ch megy. A diétában 2*ttkg-t akarok. Mennyi idő alatt mennyek le a 4,5-ről a 2-re?



2014. júl. 3. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
az az egy g taurin nem fog bezavarni. az általad említett hatása vitatott. én havi 1-1,5g-mal szoktam csökkenteni a ch-t.
2014. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az "inzulin utánzók" a glükóz elszállításában segítenek, nem helyettesítik a hormont, vagyis ha nem eszel ch-t, akkor inzulin se lesz.

A ch-t meg 1 grammal csökkenteném hetente.

2014. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! Ment a zöld! :-)
2014. júl. 3. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggeli aerob előtt ne egyél/igyál semmit, max sima tiszta vizet. Aminosavak is izulinreakciót váltanak ki ugyan úgy, aztán lőheted az aerobod :)
2014. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!