Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől szédültem meg és mitől...

Mitől szédültem meg és mitől lehettem rosszul a konditeremben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel lementem a terembe és újból nekiálltam az edzéseknek. (Röviden:rendszeresen sportolok, konditerem,futás,foci) December közepén abbahagytam az edzéseket mert sok volt a teendő az ünnepek miatt. Igaz annyira nem is figyeltem oda az étkezésemre meg sütemények,üdítők voltak rendesen és éreztem is hogy feljött 1-2 kg. Gondoltam most lemegyek és lehet kicsit intenzívebb volt az edzés de be kellett mennem az öltözőbe mert először elkezdtem szédülni, utána meg légszomjam volt és azt hittem elsötétül minden, de nem kb 3-4 perc múlva kitisztult minden. Mitől lehetett ez? Így még soha nem jártam.29 ffi

Köszönöm előre is a válaszokat és BÚÉK!



2015. jan. 2. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg leesett a vércukorszinted.
2015. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most olvasgatok utána és valóban lehet a vércukor, de hogy - hogy? Nekem még soha ilyen nem volt..

Előzőnek köszönöm a választ. :)

2015. jan. 2. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor mennyit ittál és aludtál?
2015. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát kb 1 pohár pezsgőt meg 7 óra alvás volt. Nem volt semmilyen buli csak tévézés. :) Még erre sem foghatom, de hihetetlen még most is ezen agyalok, hogy ilyen hogy fodulhatott elő velem?
2015. jan. 2. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárkivel, bármikor előfordulhat. Hirtelen nagy fizikai megterhelés hatására, főleg úgy hogy reggel edzettél, nem volt előtte szénhidrát töltés. Nem kell szerintem megijedni.
2015. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enni kell edzés előtt kb. 2 órával. Velem is volt már ilyen párszor.
2015. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!