Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudna segíteni valaki, aki...

Tudna segíteni valaki, aki ért a zselatinnal való ízületgyógyításhoz?

Figyelt kérdés
Zselatint szeretnék rá tenni, csakhát nem tudom hogy és mennyit kell. köszönöm a válaszokat előre :D

2015. jan. 4. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Edd meg.
2015. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy ízületvédő szerintem többet érne..
2015. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rohadt drága. De mondj egy jó készítményt, avval egy adagolással (nem megelőző, hanem gyógyító adagolással)
2015. jan. 4. 15:46
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem rátenni kell,hanem megenni.Egyébként meg konkretizálnod kellene,hogy mi a kiváltó.Sérülés,vagy mérgezés.Mert utóbbi esetben az étrendet is meg kell változtatni,különben nem sok fog változni vagy újra ki fog újulni,vagy átmegy máshová a gyulladás.Ebben az esetben a tej és tejszármazékokat teljesen ki kell venni az étrendből,mert ezek a felelősek legtöbbször a krónikus ízületi bántalmakért.A gyógyító adagolás például az arthroxonból napi 5 szem 1 hónapig,egyenletesen elosztva étkezések után.A hónap letelte után 9-12 hónapig napi 2-3 szem.
2015. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Inkább enni kell, de rá is teheted, ártani nem árt.

A mendemondákkal ellentétben a bélből jobban felszívódnak a tápanyagok, mint a bőrön át.


Napi 5 gramm étkezési zselatint (magát a port) keverj bele bármibe (víz, tea, joghurt, főzelék, saláta, stb.) és edd/idd meg, főzni sem kell.

Én az edzés utáni fehérje shake-embe szoktam tenni.


Szerintem hasonlóan hatásos, mint az ízületvédők, csak lényegesen olcsóbb.

Az ízületvédők tulajdonképpen ízületi tápanyagok, amiből a szervezet föl tudja építeni őket.

A zselatin = kollagén, amiből az ízületek, porcok is állnak.

2015. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem komoly a sérülés, csupán néha fáj, hogy sport közben úgy lépek, hogy a lábujjaim felé kerül a térdem. Ja és edzek lábra. Az a gond, hogy pénzszűkében vagyok, ha gyorsabban szeretném, hogy javuljon, akkor ehetek többet napi 5 grammnál?
2015. jan. 4. 22:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Ehetsz nyugodtan.

De azt tudnod kell, hogy az ízületeknek nagyon lassú az anyagcseréje, ezért ne várj 2-szer gyorsabb eredményt 2-szeres adagtól.

2015. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De finom kopásnak mennyi idő kell körülbelül?
2015. jan. 4. 22:55
 9/11 A kérdező kommentje:
ja és ha állandóan masszírozom meg tornáztatom akkor gyorsul az anyagcseréje?
2015. jan. 4. 22:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, főleg a mozgással.
2015. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!