Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggeli étkezés helyett lehet...

Reggeli étkezés helyett lehet tömegnövelőt inni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el tömegnövelőt szedni, és arra lennék kíváncsi ha reggel nincs időm rendesen reggelizni mert el kell készülnöm és iskolába mennem, akkor helyette ihatok egy adag tömegnövelőt? Tudom hogy nem helyettesíti a szilárd ételt, de reggel és edzés napokon edzés után innék egy adagot. Ez így elfogadható vagy más időpontban fogyasszam el a napi adagot?

2015. jan. 4. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem innám meg azt a cukros löttyöt. Fõzz le este és tedd be a hűtõbe.
2015. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zab kiöntése a tálba: 5 másodperc

felöntés vízzel amíg ellepi: 5 másodperc

mikrózás: 1-2 perc

fehérjével (nem tömegnövelővel!)összekeverés: 10 másodperc

evés: 5-10 perc


Nem kell villásreggelit enni minden nap ;)

2015. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez a zabphelyhet felönteni vízzel aztán mikróba majd elkeverni fehérjével nagyon nem jött be. Számomra ehetetlen

Én úgy csinálom hogy shakerbe bele a DARÁLT zabpelyhet, rá a fehérje majd megiszom reggeli turmixként :)

2015. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, a lényeg, hogy gyorsan össze lehet dobni egy reggelinekvalót, akár egy húsos-zöldséges-tk szendvicset is, ez nem kifogás, hogy emiatt reggel egy raklap cukorral kezdjünk :)
2015. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2015. jan. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!