Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan táplálkozzak?

Hogyan táplálkozzak?

Figyelt kérdés
Nehezen oldom meg a megfelelő kalóriabevitelt és nem fogyasztok telíltetlen zsírsavakat. Mi lenne, ha kalória egy részét telítetlen zsírból vinném be (olyan 100g-ra gondoltam)? Mi történik, ha több zsírt viszünk be, mint amennyi az ajánlott? Egyik korábbi kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__6401..

#kalória #tápanyag #telítetlenzsírok
2015. jan. 6. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Érdekelne az egyik élelmiszermérnök véleménye is (ha jól tudom Wash az).
2015. jan. 6. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó zsírforrásokból viszed be (lenmagolaj, halolaj, tökmagolaj, olívaolaj) akkor nem lesz gáz. Ez a 100g szerintem nem gáz, de először kevesebbel kezdd el és folyamatosan növeld. Telített zsírok közül a kókuszzsírt is használhatod. Állati zsírokat érdemes minimalizálni. (Egyesek szerint 1-2 tojássárgája nem árt, én meg nem tudom.)


Amúgy ajánlom elolvasásra ezt a cikket, nem csak Crohn-betegeknek:

[link]

2015. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Könnyebb lenne választ adni, ha összeírni, hogy körülbelül mit fogok enni?
2015. jan. 6. 19:15
 4/5 A kérdező kommentje:
*összeírnám
2015. jan. 6. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért, nem kaptál választ a kérdésedre? :D

Írd össze, hogy képzelted el az étrended, hátha okosabbak leszünk.

2015. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!