Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők mi a munkátok és...

Testépítők mi a munkátok és hogyan oldjátok meg a kajálást? Munkatársak nem cikiznek hogy mindig csirkét visztek rizzsel?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Helló. Hegesztő vagyok. Néha volt pár dagadt elvtársnak beszólása " minek eszed azt a szart semmi íze " A rizs helyett ehetnél nokedlit az legalább jó. meg társai az ilyenekkel nem is foglalkoztam . Persze tipikus elhízott alkoholista palik nyomják ezt a dumát :D
2015. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem köszi és a két óránkénti evést megtudod oldani tehát 4 szer tudsz étkezni ?
2015. jan. 6. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Vállalkozásom van, szinte akkor kajálok amikor akarok. Nem szoktak beszólni, mivel én vagyok a főnök.
2015. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi közük hozzá hogy mit eszel, tojd le ha emiatt cikiznek...
2015. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakács vagyok, így a kajálás okoz a legkevesebb gondot, mivel azt eszek amit csak akarok. A munkatársak meg azt eszik általában amit én csinálok, így tudtukon kívül is egészségesen táplálkoznak. :)
2015. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Közgazdász, logisztikus vagyok. Sose érdekelt ki mit gondol, te se foglalkozz vele.
2015. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 muszakozok. Hajnali 1kor,4kor,7kor eszek .Persze beszologatnak.Kikell oket nevetni.A csajok engemet neznek meg,En taplalkozok tisztan es en nezek ki jol.Kell ennel tobb? Vegeredmeny magaert beszel.
2015. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miert kellene ket orankent enni?
2015. jan. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan helyen dolgozom ahol általában meg tudom tenni, hogy azt eszem amit akarok. Van egy kolleganő aki mindenbe beleszól, tehát a kajába is, de tudod, miért van két füle az embernek: egyiken be...

Van két húzós nap a héten. ilyenkor a reggeli munkafolyamat összeérhet a 11-12 között kezdődővel. Pl. Tegnap elmaradt a 10.30-ra tervezett ebédem, este 8-kor végeztem, közben a wc-ig se jutottam el.

Proteincsokit szoktam előre csíkokra vágni és abból tudok enni.


Testvérem tréningeket tart. Ő is sokszor két adagot eszik egyszerre.

2015. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!