Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha megfelelően edzek és...

Ha megfelelően edzek és táplálkozok (nem kajálok félre, követem a diétát), akkor mennyi időn belül fog látszódni az eredmény?

Figyelt kérdés

Persze ez genetika-függő, de úgy nagyjából.

18/f vagyok, 63kg, 180cm, tömegnövelek, kiegészítőnek csak 100% Whey Pro-t illetve Multivitamin For Men-t (Biotech) szedek.



2015. jan. 8. 14:40
 1/6 Musclemore ***** válasza:

Étrendet úgy kell beállítani, h 0.3-0.5 kg jöjjön fel /hét, de inkább 0.3 mert közel fele zsír.-Így gondolkozz a súlyban.

Pár hónapon belül már látszik h nem tétlenkedtél, vmit felszedtél, de egy jó forma évekbe telik.

2015. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magadon a változásokat már 3-4 hét után észreveszed ha keményen csinálod, komolyabb fejlődés nálam fél év volt, most egy éve csinálom de még messze nem úgy nézek ki, ahogy szeretnék
2015. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Edzés utáni fehérjébe tegyél gyors felszívódású szénhidrátot! pl.: Carbox, Carb-F

(Csak edzés után!)

2015. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem hogy márciusig, max április elejéig tömegelek, utána nyárra meg leszálkásítok (csak nézzek már ki valahogy). Viszont attól félek hogy ennyi idő alatt nem lesz rajtam elég izom, és feleslegesen fogok szálkásítani.
2015. jan. 9. 22:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek?
2015. jan. 15. 15:55
 6/6 Musclemore ***** válasza:

Pontosan ugyan ebben a problémában vagyok, próbálom elhúzni a tömegelést ameddig lehet(április vége, május közepe)Valamint megpróbálok kevés zsírt felszedni.

Majd kiderül addigra mennyire zsírosodsz el, és mennyi izmot szedsz fel.

2015. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!