Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 Eve edzek naturalon es kene...

1 Eve edzek naturalon es kene szedjek valami proteint de ojan kene ha abba hagyom a proteinezest ne essek vissza tudnatok mondani egy olyant?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
istenem ,de hülye vagy. sárga kapszula. alapismeretek olvassad el.
2015. jan. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg amióta sok vizet iszok, sokat hugyozok. Tud valaki olyan vizet, amitől nem hugyozok sokat?
2015. jan. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó, ügyes vagy, hagyjuk!
2015. jan. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a protein egy tápanyag, nem pedig varázs izomnövesztõ csodaszer.

teljesen mindegy, mibõl viszi be az ember a számára szükséges fehérjét. ameddig elegendõt fogyasztasz belõle, és persze edzel, adfig az izomzatod sem fog emiatt csökkenni, ellenben, ha nem viszel be elegendõt, legyen az por vagy csirkemell, vagy akármi, ha nincs elég tápanyag, akkor bizony fogysz izomból.

2015. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is edzek egy ideje, de már nem vagyok naturál, mert az elejétől kezdve tolom a proteint. Jó nagy lufiizmaim nőttek. Egész nap pattogok faltól,falig :D


Bocsi :D


Amúgy ez vajon honnan jön egyesembereknél???

2015. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt képzelem milyen 1 év edzés lehetett :D
2015. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idióta...
2015. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az a fajta egy év, hogy most jár két hete csak nincs pofája feltenni úgy a kérdést ezért inkább bekamuzik 1 évet
2015. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!