Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik lenézik a Fegyencedzést,...

Akik lenézik a Fegyencedzést, és gyengének tartják, azok képesek lennének megcsinálni ezeket?

Figyelt kérdés

Ezek az erőpróbái, egyáltalán képes rá valaki? Nehéznek tűnik..


Egykezes fekvőtámasz 100

Egylábas guggolás 2x50

Egykezes húzódzkodás 2x6

Nyújtott lábemelés függeszkedésben 2x30

Hídállásból állásba 2x10-30

Egykezes fekvőtámasz kézenállásban 2x5


2015. jan. 14. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Ezt egy fegyences se fogja megcsinalni max egy calisthenic vilagbajnok.


Es aki szerint a sulyzozas műizmokat csinal az miert nem nyom par ismetlest 200 kiloval fekve,deadliftben es guggolasban?

2015. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
tokeletesen egyetertek az elso valaszoloval!
2015. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

En nem nezem le a fegyencedzest, csak az a feltuno hogy az osszes fegyencedzos kistermetu, 60-70 kilos srac.


En 193 centi vagyok es 100 kilo. Ha akasztok a fegyencedzos gyerek nyakaba 40 kilot, mennyit fug tudni megcsinalni a fentiekbol?

2015. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aki képes ezekre, annak nincsenek tönkre menve az izületei?
2015. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem hogy bármelyik testépítő is (akinek agya is van, mert ostoba emberek mindenhol vannak) lenézné a fegyencedzést, egyszerűen annyi a helyzet, hogy a súlyzós edzés a leghatékonyabb módja a test építésének. És mi a leghatékonyabb módot követjük, és szeretjük.


Ugyanúgy lehet dobálózni azzal hogy 300 kilót a nyakába vágsz egy fegyencesnek, és meg nem tud állni, csak nincs értelme. Ahogy ennek a "kérdésnek" sem.

2015. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mert a fegyencedzés nem épít túl sok erőt és ezáltal izmot sem.

Akinek van egy jó erőszintje mint 140-es fekvenyomas 180-as guggolas 220-as felhuzas 60 kg-os huzodszkodas. Mindezt ugy hogy viszonlyag szálkás nincs rajta sok plusz zsirtömeg. Keves gyakorlas utan meg tudja majd ezeket csinalni szerintem

2015. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én lenézem a fegyencedzést, és ki is fejtem, hogy miért:


A fegyencedzés 1 illetve 2 könyv, mely alapgyakorlatokat ír le, valamint, azt, hogy hogyan kell felépíteni egy gimnasztikai gyakorlat kivitelezését a nulláról. ez szép és jó, minden kezdőnek...

De ako szentírásnak veszi a könyvet, és nem csinál semmi mást, csak a fegyencedzést, az egy elvakult kis hülye... nagyon jó a fegyencedzés, de akkor is csak 2 könyv alapgyakorlatokkal, túl kellene látni azon a könyvön egy picit...

2015. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Általában akik itt kérdeznek a fegyencedzésről, azért vannak leszólva, mert ez a Testépítés kategória. A Testépítés pedig súlyzós sport. Attól, hogy néhány jutubhuszár bekoxolva fél év alatt felszedett 3 kiló izmot ezekkel a gyakorlatokkal, még nem lesz összehasonlítható a súlyzós edzéssel.

Egyetlen testépítőnek sem célja, hogy ezeket végrehajtsa. Miért? Mert fölösleges, semmi értelme. Ez csak arra jó, hogy henceghess valamivel. Nem érsz el vele semmit, egy idő után nem fognak az izmok akkora terhelést kapni, hogy fejlődjenek. Akkor mégis miért csinálnák?

2015. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak a városa gyönyörü. Ettől jobban meg se tudtad volna fogalmazni. Szerintem semmi értelme a fegyencnek kivéve ha nincs pènzed terembe járni de akkor kajàra se leszvés fejlődni se fog. Aki fejlődni akar annak terembe kell járnia. :)
2015. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
100 egykezest szerintem lehetetlen megcsinálni..A legjobb, ha kombinálod.
2015. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!