Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 Éves vagyok (lány) és...

14 Éves vagyok (lány) és szeretném elkezdeni a sajattestsúlyos edzést másnéven a fegyencedzést, eleinte kezdő szinten. Tundátok nekem ajánlani gyakorlatokat, edzés terveket?

Figyelt kérdés
Azt Hallottam hogy ennek az edzésnek nagyon hamar van eredménye,és mivel nagyon vékony vagyok szeretnék izmosodni,de nem tudom hogyan kezdjek bneki. Milyen gyakorlatokat cégezzek?:)

2015. jan. 4. 15:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibák miatt
2015. jan. 4. 15:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját testsúlyos edzés nem egyenlő a fegyenccel, de ha már megemlítetted, akkor miért nem olvasod el, van benne edzésterv is (kb. egyetlen hasznos dolog benne), illetve tömegnövelő étrend is kelleni fog.
2015. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oke köszönöm, én eddig ugy tudtam hogy a kettő ugyanaz de mostmar tudom hogy nem:D
2015. jan. 4. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Plvasd el a könyvet.


De csak a gyakorlatokat nezd. A könyv kerete-a súlyzós edzes fikazasara felepített propaganda-hazugsag.

2015. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okés koszi holnap megveszem a könyvet
2015. jan. 4. 15:47
 6/8 Musclemore ***** válasza:
48%

Ha izmosodni(formásodni) szeretnél akkor nem a fegyencedzés a neked való.

Azzal nem-nagyon fogsz izmot építeni.

Rendes súlyzós/saját testsúlyos edzés kell és megfelelő étrend.

2015. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

trainlikeaman nevű felhasználó válasza:


Annyit nem ér hogy pénzt adj érte. Évek óta saját súllyal, nehéz kettlebellel, súlymellénnyel, hátizsákkal stb-vel edzek, ami van. Azt elismerem, hogy az a könyv népszerűsítette az edzést, meg egy csomó embert elindított, de ezt leszámítva semmilyen szempontból nem valami nagy szám. Az egykezes húzódzkodás progressziója pedig teljesen rossz, de ez az én privát véleményem. Én Christopher Sommer - Building the gymnastic body és Pavel Tsatsouline - Meztelen harcos könyveket ajánlom először.

2015. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!