Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felülésnél mire jó ha ököllel...

Felülésnél mire jó ha ököllel erőnől ütöd a hasad amikor fölülsz?

Figyelt kérdés
elmentem kempora és ott úgy kellett csináli. én eddig kickboxoltam ott ez nem volt szokás. miéert csinálják igy valami erősítő hatása van?

2015. jan. 15. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
xd furcsa kick box lehetett ahol ilyen nem volt ès igen igy majd megszokod ha ökölel hasba vernek :D
2015. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áhh kösz
2015. jan. 15. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Keményítés.

Nálunk is volt hasonló medicinlabdával, taposással és bottal. A bot a leginkább szívás, főleg akkor, ha elkapja a lengőbordád... de még mindig kevésbé fáj, mint egy készületlenül ért térdrúgás (ez vígasztaljon, ha tud...).

2015. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elméletileg nem felülésnél, hanem vissza engedésnél kellene odacsapni, az értelme pedig az, hogy visszaengedésnél is feszítsd a hasizmod. ez egyrészt jó arra, hogy hatékonyabbá tedd a has edzést, másrészt rögzíti az agyban, hogy mikor áll elõtted egy versenytárs, bármikor kaphatsz egy gyomrost. Judo-n pl minimális terpesz, rogyasztott láb és behúzott nyak, ezekre kell figyelni leginkább, én ismertem olyan edzõt, sajnos már nem él, akiben annyira rögzült, hogy utcán is így közlekedett.

Kissé eltértem a tárgytól, de a lényeg ugyan ez, hogy bármikor fel legyél készülve egy olyan ütésre ami a lágy részeidet célozza.

2015. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!