Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Este érdemes tejjel elkészíten...

Este érdemes tejjel elkészíteni a fehérjeturmixot?

Figyelt kérdés

100% whey protein professionalt használok(scitec), ami egy gyors felszívódású tejsavó fehérje.

Tudom, hogy alapvetően hülyeség tejjel inni, mert lassítja a felszívódást, de este talán van is értelme direkt belassítani.

Mit gondoltok?



2015. jan. 18. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ha direkt gyors felszívódású, akkor minek ezt elrontani? Tolj inkább be egy kis túrót.

És miért akarod este inni amúgy is?

2015. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Túróval gondoltam együtt, és nem elrontani akarom hanem azt, hogy az este folyamán adagolja be a fehérjét a turmix, hiszen este ez előnyös.

Ezért nem értem, hogy miért nem jó tejjel este inni?

2015. jan. 18. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a kazein ami este kell:) Nem a tejsavót kell belassítani. Ja, meg nem a legjobb termék a scitec.
2015. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajna kazeinre pluszba költeni húzós :(

Amúgy mit ajánlanátok, ha nem a scitecet?

2015. jan. 18. 17:17
 5/10 anonim ***** válasza:

csinálsz estére 4-5 tojásból egy rántottát.

a tejet meg elfelejted.

2015. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát azért elmondhatnátok, hogy miért is felejtős a tej...
2015. jan. 18. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért tartják felejtősnek a tejet, mert csak Bunny "gondolatait" szajkózzák, mint a magyar közönség/"közösség" nagy része.
2015. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért a tejet, mint táplálékot tényleg nem kéne erőltetni. Élvezeti cikk, ha ízlik, ennyi. Decinként az a 4-5 gramm laktóz nem olyan kevés, viszont annál feleslegesebb
2015. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a tej nem lassítja be annyira egyébként, de más bajod nemlesz tőle. ha lassítani akarod akkor natur joghurt, kis zsírszegény túró, ezt felkevered kapsz egy krémes masszát,és ehhez hozzá csakpod a fehérjét, ezzel semmivel nem kapsz roszabb fehérjét mint a kazein.
2015. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit ront az ízhatáson, de én lenmagolajjal szoktam "lassítani" a felszívódást. Hogyha pedig úgy jobban ízlik a fehérje hogy tejjel iszod akkor egészségedre, de hatásban nem lesz ugyanaz mintha zsírral lassítanád be.
2015. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!