Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Clenbuterolal milyen gyorsan...

Clenbuterolal milyen gyorsan ajánlott szálkásitani?

Figyelt kérdés
Naturba heti -0,5 es -0,8 kg kozotti suly csokkentes az optimalis.Mikor a profil tomegeles utan leszalkasitanak 20 kilot akkor ketlem hogy 20-25 hetig kemenyen dietaznanak:)

2015. jan. 19. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:

A profik csak megváltoztatják a kúrájukat.

Az inzulin miatt egesz evben rengeteget kell zabálniuk.

2015. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 HarciCsiga ***** válasza:
Nem a clentol tudnak egyszere olyan sokat fogyni a profik hanem a koksztol mert megtartja az izmot alacsony kaloriaval is igy a szervezet csak a zsirt tudja ledaralni magarol a clen csak annyiban segit kb hogy ne akadjon meg bennuk a sz*r
2015. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De nincsenek alacsony kalorian az inzulin miatt.
2015. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 HarciCsiga ***** válasza:
Verseny szinten csak a kox nem eleg (most nagyon ugy tunik hogy te ezt probalod eloadni)
2015. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, kell a genetika is meg rengeteg szénhidrátot zabálni az inzulin miatt. De alapvetően a kox miatt szalkasodnak le.
2015. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 HarciCsiga ***** válasza:
Nyomhatsz akarmennyi koxot ha a szervezeted magasabb kaloria tobbletben van az eletben nem lesz testepito verseny formad se neked se masnak oda is kell a munka sot
2015. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

rengeteget zabálnak egész évben a profik. Nincsenek soha alacsony szénhidráton. amikor nem jó a forma a s zinpadra az nem azért van mert elbaszták az étrendet hanem mert nem jól állitottak be a sok cuccot.

Jay cutler is ugy diétázott le a versenyeire hogy csomo edesseget evett mert rengeteg szénhidrátot kell zabálniuk.

2015. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a kerdesemre meg mindig nemkaptam valaszt.Clen-el heti 2 kilogramm vesztese meg optimalis?
2015. jan. 21. 13:47
 9/10 HarciCsiga ***** válasza:

Ez emberfuggo tudod de altalaban szerintem igen azt lebeszelni nem tudlak rola szoval csak azt tudom tanacsolni hogy igyal rengeteg vizet es ha sziv fajdalmaid vannak vagy komolyabb keringesi problemaid akkor alj le vele nem er annyit szepen lassan vezesd fel kerdezd meg a dilert hogy o hogyan vezetne fel kura szeruen

Ui: Marci bened nagyot csalodttam edddig ertelmes gyereknek tunttel az hogy ok tobb szenhidratot esznek mint mi azert van mert hatalmas izomtomeg van rajtuk nincs konnyebb ut ebben a sportban akar teljesitmeny fokozokat hasznal valaki akar nem en ezt naturalkent allitom :)

2015. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nem csak az izomtömeg. Annyi inzulint nyomnak hogy ha nem fogyasztanának többezer kaloriányi szénhidrátot akkor belehalnának.

Naturálként ezt állítod de koxxal minden más. Ha nem fogynak tovább akkor nem a kaját csökkentik hanem az koxadagot növelik.

Nem konnyu napi 8000 kaloriat bevinni ezt senki se mondta. Csak a tényeket tisztáztam.

2015. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!