Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A hasamon van némi felesleg a...

A hasamon van némi felesleg a kockák csak felületesen látszanak. Tudom h sima felüléssekkel nem fog menni. Ti milyen bevált módszert ajánlotok kaja és edzés terén? A futás mennyire használ?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
öööizé... mivel érted el a kockákat a hasadon, ha ilyen alapokat és túl általánosakat kérdezel?
2015. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerintem felülésekkel, de mondom h alig látszik, mert eltakarja a zsír...azt szeretném leadni..
2015. jan. 19. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Az erőstés csak fél megoldás. Nem ártana kardiózni vagy areob edzést is végezni, ami lepucolja a zsírt. A kaját meg illene tudnod... Sok fehérje:csirke, zsrszegény túró, sok folyadék stb. Nézz utána.. Rengeteg cikk van az interneten a kockás has alapszabályairól.
2015. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Diéta!
2015. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
irtok valami király diétát? nézegettem a neten van rengeteg..de valami olyasmi kell amiről van tapasztalatotok
2015. jan. 19. 20:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Sárga kapszula. Testsúlyra ki van számolva milyen tápanyagból mennyi kell és hogy lehetőleg milyen kajából vidd be.

Futás kardionak jó.

Felülés nem túl kíméletes a gerincedhez..

És ha eddig csak hasaztál ajánlom, hogy a többi izmodat is mozgasd meg, mert hiába a kockás has, ha a többi nem oké.

2015. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
járok konditerembe rendszeresen, , tehát ezzel nincs baj...én csak a hasammal nem vagyok megelégedve..ezért kértem a segítségeteket
2015. jan. 19. 23:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jársz konditerembe rendszeresen, akkor hogy nem vagy tisztában a helyes diétával? Edzés után fél órán belül fehérje, 45 perccel edzés után minőségi étkezés pl.: csirkemell+rizs, vagy rántotta, teljes kiőrlésű kenyér stb. Délig mehet még kevés szénhidrát pl. zabkása, v. gyümölcs, utána már inkább csak fehérje legyen+zöldség. Nagyon fontos hogy az izmokat mindig táplálni kell, ezért nem elég csak edzés után fehérjét fogyasztani, hanem azt egész nap kell. Napi 3-4 liter szénsavmentes ásványvíz, úgy alap... Ha este nagyon megéheznél, egyél egy kis zsírszegény túrót, vagy igyál egy fehérjepor alapú turmixot.
2015. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Nekem ez a személyes tapasztalat, de szerintem minden más testépítőnek is... Igaz az én hasamon, nagyon hamar meglátszik a munka, mikor nem edzettem akkor is feszes tónusos volt, de viszont a fenekemmel többet kínlódok.
2015. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
gondolom a genetikád miatt
2015. jan. 20. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!