Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen időközönkent kell...

Milyen időközönkent kell edzestervet valtani?

Figyelt kérdés

Vannak akik szerint 3-4 havonta vannak akik szerint "erzesre",ha leall a fejlődes.


Jelenleg az ICF 5X5-öt csinalom ez lenyegeben teljes testes. Ezt is lehet 4-5 honapig csinalni? Es egy teljes testes utan valthatok egy stronglift programra? (Madcow) Vagy mindenkepp kell 1-2 hónap "pihenő" osztott?


Nem vagyok kezdő,csak fejletlen mert sokaig sz.rul csinaltam.

20/F


2015. jan. 19. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ocf 5x5-öt úgy irták meg hogy addig csinálhatod ameddig nem megy pár ismétlés 100 kg-os fekvenyomásba 140-es guggolásba 180-as felhúzásba.

Ezek után kipróbálhatod a madcow-t, texas method-ot, mondjuk ezek elsosorban amerikai focistaknak íródtak nem testépítőknek tehát előfordulhat hogy lesz lemaradott izomcsoportod vele (pl kar) viszont sok tomeget pakolnak fel.

De kiprobálhatod candito 6 hetes programjat vagy az icf írójának a haladó edzéstervét.

Esetleg a HST-t ajánlja olyanoknak akiket csak a testépítés érdekel.

2015. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem tudom, hogy mi az az ICF 5X5, én pl. 3 részre bonott edzéstervet követek. Mondjuk én időszakosan edzek, de amikor komolyan veszem, olyankor általában úgy szoktam, hogy mondjuk van minden izomcsoportra 1-2 állandó gyakorlat mint pl. mellre a fekvenyomás, tricepszre a tolóckodás, hátra a húzóckodás, ezek minden edzésen vannak és a többi gyakorlatot kb 4-6 hetente szoktam variálni.
2015. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!