Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4-5 hetes diétának van értelme?

4-5 hetes diétának van értelme?

Figyelt kérdés

Mások 6-8 hétig csinálják, van aki tovább is, de rajtam olyan 6-8 kg felesleg lehet, ezért nem akarok 6-8 hetesnél hosszabb diétát. Csak most az a helyzet, hogy 5 hétig tudnám max csinálni, aztán a 6. héten eldőlne, hogy tudom-e folytatni, anyagi okok miatt.

Mit gondoltok, ha nem jönne össze, hogy folytathatom, akkor 4-5 hetes diétának van értelme? Csak erre válaszoljatok kérlek. :)


2015. jan. 20. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Miért ne lenne? 6 kilót simán le lehet ennyi idő alatt adni. Én legalábbis le tudom.
2015. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindet zsírban?
2015. jan. 20. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamennyi izom is lemegy, de nem hiszem , hogy sok, mert az erőszintem soha nem csökken,de én egyébként is nagyon könnyen fogyok. 5 hét alatt hat kiló simán leadható, ez csak picit több a heti 1 kilós maximális javaslatnál. 4 hét alatt a nyolc már sok lehet. Egyénfüggő is, ha könnyen fogysz, akkor menni fog, ha erőteljesen emdomorf vagy, akkor nem valószínű.
2015. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Endo tuti van a genetikámban, mert nehezen bontok izmot, kicsit jön fel a zsír is, ha elengedem magam, de csontozatra nem erőteljes endo, ilyen tiszta vegyesvágott.
2015. jan. 21. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt neked kell eldönteni. Ha később végig tudsz csinálni egy 6-8 hetes szálkásítást, akkor érdemes lenne elhalasztani, de ha erre nincs sansz, akkor mêg mindig jobb egy nêgyhetes, mint egy semmilyen. Max nem leszel olyan szálkás. :)
2015. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!