Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy van ez a napi ötször kis...

Hogy van ez a napi ötször kis adagok? Rá kellett jönnöm hogy nincs értelme a villám diétának

Figyelt kérdés

Leírná nekem valaki, hogy működik? Mégis mennyi az a kevés?

Sokszor nem tudok keveset enni, vagy koplalok vagy többet eszem mint kellene. Légyszi írjatok egy napot ahogy étkeztek. És mikortól van látható eredménye. Tisztában vagyok hogy kerüljem a cukros cuccokat


2010. jún. 22. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor eszem, amikor megéhezem és addig, ameddig jóllakok


Olvasd el ezt : [link]


Megfog változni a véleményed

2010. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most már nem tudom kinek higgyek . Mindenki mást mond
2010. jún. 22. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy ezt a napi ötszöri étkezést csak kis ideje találták ki (" - ki " és nem " - fel " )

Viszont van olyan akinek bevállik és van olyan akinek nem

Napi ötször nem rossz ötlet étkezni, HA valóban éhes vagy reggeli és ebéd között

De ha csak azért nassolsz, mert " úgy kell " , akkor annak semmi értelme

Egy kis gyümölcs ebéd előtt vagy egy joghurt ebéd és vacsora között igazán remek választás, de csak akkor, ha valóban úgy érzed, hogy kivánod és nem csak azért eszed, mert 2 szakállas tudós bácsi igy tartja megfelelőnek


Első voltam

2010. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam pl ilyen egy napi étrend: reggeli:egy szelet teljeskiörlésű kenyér vajjal,sonkával,vagy szalámival+paprika,paradicsom, mikor mi. Megiszok mellé 2deci 100%-os gyümilevet.

Tízórai:valamilyen gyümölcs,pl egy alma, ma 2 barack volt.

Ebéd: majdnem bármi (tészta kivételével), persze mértékkel. Főzelék, kenyér nélkül, vagy zöldségleves. Ma hajában sült krumpli, resztelt májjal.

Uzsonna: ezt én kiszont hagyni, de lehet itt is enni pl gyümölcsöt, vagy egy joghurtot.

Vacsora: 2 virsli mustárral, vagy 2 tojás valamilyen zöldséggel, ezek persze megint csak kenyér nélkül.

Ezzel az étrenddel fogytam január óta 21kg-t. Persze mozgok mellé.

2010. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*kiszoktam
2010. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!