Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egész nap nem tudtam a...

Ha egész nap nem tudtam a megadott CH mennyiséget bevinni akkor nagy probléma ha alvás előtt a maradékot pótlom?

Figyelt kérdés
Vagy inkább hagyjam? Viszont akkor így lehet nincs meg a kalória deficit.

2015. jan. 22. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

--gömb--


Egyél egy kicsit többet, de sokkal többet nincs értelme.

2015. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Vihetsz be szénhidrátot alvás előtt viszont ne sokat. Estére nem szabad sok ch-t fogyasztani.
2015. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz ha alvás előtt pótlod.

[link]

Nem zsirosodsz majd jobban.

2015. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
nem csak a zsírosodás a probléma, a lefekvés előtti ch fogyasztás számos más gondot okozhat, egyre gyakoribbak az alvás paralízises, és egyéb alvászavarban szenvedő fiatalok, egyre gyakoribb az éjszakai evés szindróma, és bizony ezeknek mindnek a lefekvés előtti ch evés a fő okozója.
2015. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsi de ezek az állítások nem pontosak.

Nagy mennyisegu Ch fogyasztás serkenti a melatonin termelést és mélyebb alvást biztosít.

Biztos volt mar veled hogy családi ebéd után aludtál egy jot.

2015. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
jó igen, de ez csak az alacsony glikémiás indexűekre vonatkozik, ami jobban megbolygatja az inzulinszintet, az nehezíti az elalvást, és zavarokhoz vezet.
2015. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
a glikemias index hasznalata irrelevans olyan embereknel akik nem onmagukban eszik a ch forrast vagy nem ehgyomorra (20+ ora etel nelkul) eszik. Tovabbra is azt mondom pontositsd a tudasod mert jelenleg nem az.
2015. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na. Végre megtudtam mi a kajakóma tudományos háttere :) Már érdemes volt feljönni :)
2015. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
eheted akármivel a ch forrást, a ch felszívódása passzív, így nem igen tudod a felszívódást befolyásolni, kivéve, ha nehezen emészthető, vagy emészthetetlen rostok tárolják, de ha iszol pl cukros vizet, hiába eszel mellé zabot, a passzív felszívódás miatt a cukros víz pillanatok alatt felszívódik... ez pedig meg is ugrasztja a vércukrodat... sajnos nem nekem kellene pontosítanom a tudásomat, hanem neked nem kellene mindent elhinned, amit nők lapján olvasol...
2015. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem a nők lapjában olvastam ez így van. Te hiszel el minden baromságot.

Nem tudod megugrasztani az inzulinszintedet ha táplált vagy. A cukor nem fogja kulon megemelni az inzulint ha már amugy is tele vagy.

Ez Vizsgálva volt. Nem kell torodni az ételek hormonális hatásával.

Még hogy nők lapja.. Nem én irok ilyen légből kapott dolgokat hogy a ch-tol lesz valaki alvásparalízisies.

2015. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!