Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a fruktoz alacsony Glikémiá...

Ha a fruktoz alacsony Glikémiás indexu, akkor miert nem ajanlatos este gyumolcsot enni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A fruktóz elvileg csaj a máj glikogénraktárait tudja betölteni, estére viszont már be van töltődve.
2015. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb gyümölcsben glükóz is van, aminek viszont 100 a gi indexe.
2015. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez is igaz, egyes gyümölcsökben szacharóz is van egyébként, bár én nem ástam bele magam ebbe mélyebben. Igazából én elég ritkán eszek gyümölcsöt, ha igen, akkor nem aggódok ezen, simán megeszem este is. Persze ez diéta alatt nem működik.
2015. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez mukodik ? Tomegnoveleskor ihatok fruktoz+tesjsavo feherje turmixot?Itt a cukor osszetettszenhidrat,szoval kevesbe zsirosodnak...
2015. jan. 23. 19:50
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
a zsírosodásod, a napi összes kalóriabeviteltől függ, nem pedig attól, hogy mit iszol edzés után.
2015. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A fruktóz nem összetett szénhidrát. Dextrózt rakjál bele, edzés utáni turmixtól amúgy se fogsz hízni, ha ésszel adagolod a szőlőcukrot. (Szerintem a legjobb megoldás 50g, és 40 perc múlva szilárd kaja.)
2015. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Mert valaki kitalálta ezt a baromsagot.

Kb olyan szintu mint a nagy sullyal keves tomegeles, kis sullyal sok a szalkasitas es napi 6x kell enni mítoszok

2015. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jo ezt vágom.De ez akkor is jobb otlet,mint ha tomgenovelos cuccokat nyomatnak reggelire,vagy uzsonára.
2015. jan. 23. 20:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Elvileg reggelre a leginkább érdemes gyümölcsöt enni, mert akkor tud belőle glikogént csinálni a máj. Ha már be van töltődve, zsír lesz belőle. Ha nap közben nem tudsz enni, ne gyümölcsöt egyél, hanem igyál egy zabpelyhes fehérjét.
2015. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
6-os.Most nem az edzes utani kajálás érdekel:) Most a nap tobbi étkezesere gondolok.Azert irtam a frktozra hogy osszetett Ch mert hat alacsony a GI index,vagyis lassan szivodik fel.
2015. jan. 23. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!