Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A cukor miatt hízok hasra...

A cukor miatt hízok hasra vagy ez inkább alkat függő?

Figyelt kérdés

Régebben jártam gyúrni, eredményes voltam, de aztán történtek dolgok és 20 kilót fogytam abba is hagytam a gyúrást, és mikor feltűnt,hogy semmivé lett a testem újra elkezdtem gyúrni, de közben zabáltam mindent, csokit,cukrot, minden betoltam,hogy először is legyen rajtam valami.

Elkezdtem izmosodni, de a hasam aránytalanul nagy ehhez,persze nem vészes de engem zavar, így írattam egy étrendet.

Korábban erre nem volt szükségem akkor csak ettem és fejlődtem, nem különösebben figyeltem arra mit eszek, de most leálltam a cukros dolgokkal, és az étrend szerint eszek, viszont nem tudom,hogy lesz e változás, van aki seggre,csípőre,combra, vagy éppen hasra hízik.

Nem tudom,hogy én is a hasrahízók közé vagyok sorolható bármit eszek, vagy ezt a cukor tette?


2015. jan. 25. 21:35
 1/2 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ez genetika. Nem a cukor műve. Szegény cukor. Miket fognak rá.
2015. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még konkrétan az sem, hogy hízol-e vagy sem bizonyos ételek műve (nincs olyan, hogy olyan értelemben hizlal egy étel, mert te azt eszed, hanem amilyen mennyiségben eszed, attól) az meg, hogy bizonyos ételek bizonyos régiók hízását jobban elősegítik még nagyobb merő képtelenség :)
2015. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!